Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Csak engem nem érdekel ez az...

Csak engem nem érdekel ez az idióta foci? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már elnézést hogy ezt így kijelentem de egyszerűen felháborító számomra ez a sok hülye fociőrült, őrjöng mindegyik öldöklik egymást teljesen át van mosva az agyuk. Persze oké értem valaki rajongó de mit lehet ezen szeretni?.... És ezeknek a hülye focistáknak adják a milliókat.... Bocsánat hogy ez így feldühített csak nem látom az értelmét. Nektek mi a véleményetek? Válaszokat előre is köszönöm

2016. jún. 18. 19:57
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Néhányan félreértetek szerintem.. De mindegy is...:/ Én csak elmondtam hogy mi a véleményem és megkérdeztem másokat.
2016. jún. 22. 19:22
 22/29 anonim válasza:
75%
Nyugi én is így vagyok. Én megértem, hogy valaki szereti a focit, és kell mindenkinek a kikapcsolódást. Számomra ez a nagy magyarkodás nevetséges. Hogy jaj, de most ott vannak a magyarok, szurkoljunk értük, ha te nem szurkolsz már akkor bújj el stb, kivonulnak az emberek az utcára. És? Jobb lett bármi is? Ha a kórházakért, egészségügyért, nyugdíjért kéne kivonulni? Vagy azért, hogy normális törvények legyenek, rendes munkahelyek, bérek? Senki nem fog őrjöngeni, kivonulni, felvonulni, hogy hajrá magyarok. A b*zik előbb felvonulnak a jogaikért :D Ezek a nagy magyarok, meg a nagy összetartozás, csak addig van amíg pár sportoló egy labdát rugdos a pályán. Amint vége az egésznek, ismét csönd lesz. És tudod a vezetőknek ez jó, az össze politikusnak, fejeseknek, a bároknak, az üzletnek, amíg tömhetik a zsebüket. Egy hatalmas üzlet az egész. Az emberek itthon olyanok, mint a szemellenzős lovak. A legtöbb ember, aki esetleg nem is szereti a focit divatból nézi, és azért, mert mindenhol ez megy. Félnek különbözni, séma emberek, egy séma világban.
2016. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Utolsó mennyire igazad van ://

Csak a legtöbb előtted szóló ezt nem ismerné be.

2016. jún. 22. 22:41
 24/29 anonim válasza:
32%

Hát van egy pár gyöngyszem. pl.: "Nekem nem felháborító sem a sok fociőrült, sem a te koncepciózus véleményed.

Csak nagyon érdekes, hogy milyen felszínesen tudunk gondolkodni. Az is érdekes, hogy valakit mások szélsőségessége "feldühít", és nem látja értelmét, míg a saját véleménye meg milyen. Érdekes."

De azért két kommenttel előtte leírja neked, hogy szégyelld magad.. :D Itt az a gond a válasz adókkal, hogy nem látják a fától az erdőt. Mások szélsőségessége feldühít, naná, hogy feldühít, ha majd meg kell dolgozni minden egyes forintért és amit a drukkerek szétbarmolnak a TE adódból fogják megcsináltatni, a stadionokat a TE adódból fogják felépíteni, a focistákat szintén ebből fizetik meg. Abból az adóból, amit költhetnének a kórházakra, egészségügyre, oktatásra, nyugdíjalapba, vagy hogy ne legyen egy vagon kátyus sz*r az úttest, legyen normális köztisztaság, hogy a mentő a rosszulléthez ne 6 óra után érjen ki, hogy a sürgősségin a kórházban ne a hideg folyosón kelljen várni 10 órákat. Emiatt mikor fog kivonulni a végre a magyar nép, kérdem én? Mikor fogják szétverni a parlamentet esetleg, a buszmegálló helyett? Innentől kezdve ne mondja azt senki azokra akik nem szeretik a focit, hogy felszínes a gondolkodásuk. Nem kell a megjátszós duma, meg a nagy magyar nyálverés az összefogásról.

2016. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van 🙁 Sz*r világban élünk
2016. jún. 23. 20:30
 26/29 anonim ***** válasza:

18.48.


Hogy milyen nagyon nem figyeltek. A szégyelld magad a 20.07.-esnek szólt, oda van írva.


A többi bolhaköhögés, szóra sem érdemes, mindig ugyanez a blablabla.

2016. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Így vissza nézve ja tényleg neki írta.

Nem gondoltam hogy van aki az összes választ elolvassa. :D

2016. jún. 23. 21:37
 28/29 anonim ***** válasza:
51%
Igen tényleg teljesen igazgatok van.Nehogy örüljetek már egy kicsit annak hogy végre elértünk valami sikert inkább nyilvánítsatok idiótának mindenkit aki megteszi.Bocsi hogy örülünk valaminek igzatok van inkább mérgelődnünk kéne rajta mégha semmit sem érünk el vele.Bocssatok meg az idióta focistáknak is amiért tovább mertek jutni.
2016. jún. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Utolsó sztem kicsit félreérted és túlreagálod. Egy szóval se mondtam h idióta vagy...

Mint írtam már azokra értettem akik túlzásba esnek...

:D

2016. jún. 28. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!