Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem nyerő hosszútávon a...

Miért nem nyerő hosszútávon a tippmix?

Figyelt kérdés
Ha vki minden nap fogad ilyen 1,30-as szorzójú meccsekre mondjuk 10ezer forinttal, azok nagy eséllyel bejönnek és így minden nap nyer 3000 forintot, tehát 1 hét alatt bőven megduplázza az alapot. Így miért ne lenne nyereséges a játék? Benne van a pakliban, h veszít, de annak kisebb az esélye
2016. júl. 24. 21:16
1 2
 1/16 anonim válasza:
Ugyanannyi az esélye, hogy nyersz minthogy veszítesz.
2016. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ha a 2 csapat ugyanolyan jó lenne, akkor igen, de az odds az pont azt mutatja meg, h mennyivel jobb az egyik, mint a másik.


Pl.

H 1,40

D 3,45

V 7,25


Benne van a pakliban, h béna lesz a hazai csapat és kapnak egy gól vagy döntetlen lesz, de annak kisebb az esélye

2016. júl. 24. 21:41
 3/16 anonim ***** válasza:
Épp a tegnap fogadtam egy meccsre, az adatok, odds szerint papírforma, sima hazai, 1,30-as szorzó, erre be x-eltek. Ennyi. Egyszer véget ér a nyerő sorozat. Max. akkor nyereséges, ha valamennyit mindig félre teszel, és nem kell mindig az alapról, esetleg nulláról indulnod.
2016. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Négyből egyszer elmegy, és máris veszteséges vagy. Nem ilyen egyszerű ez sajna. :)
2016. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De ha vki mindig ilyen kicsi odds-okat rak meg, akkor szerintem lehet nyereséges. Pl. én 5000 ezerrel kezdtem, nyertem 2000 vele, ezért megtoldottam picit és 10ezerrel raktam meg a következőt és azzal is nyertem 4700-at, szóval azt elraktam magamnak és megint a 10 ezerrel játszottam és megint nyertem 4000 ezret, magyarul 3 nap alatt megdupláztam az alapomat.


Ha rakok még és nagyon pechem van és elvesztem a 10ezresd, akkor is ott vagyok ahol kezdtem, de ha jön a papírforma és kicsi szerencsém van, akkor megint megduplázhatom.

2016. júl. 24. 23:01
 6/16 anonim ***** válasza:

mert ha hosszú távon nyerő lenne a játékosnak, akkor bezárt volna régen a szervező.


másrészt hosszú távon nyereséges a szervezőnek :)

2016. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

hát igen, de azért, mert sokan kockáztatnak, h a nagyobb odss-út teszik meg, ami ha bejön, nagyobbat kaszálnak, viszont ott többször buknak is.


Van ilyen tipp adó oldal és ott is mindig olyan meccsekre fogadnak, ahol az odds 1,20 - 1,80 között változik és csak egyesével fogadnak és kb. 10/8 esetben bejön, szóval akkor az nekik nyereséges

2016. júl. 24. 23:25
 8/16 anonim ***** válasza:
Nézzük kicsibe... 200 ft tal játszom minden nap 4 meccseket játszom. A mixeimet vitte a fradi tednap a kazan ezek mind papir forma meg ilyenek. Volt olyan hogy hogy 4500 at horvát görög mecs volt h ra tettem mert jók voltak 1.26 odds és az első negyedbe 20 al mentek a gorogok magyar olasz vizilabdán megint simán ment a mixem... utoljára akkor játszottam amikor az osztrákokkal játszottunk. Magyar osztrák 1 fi. X c ronaldó nem lő golt es meg egy valami nagyobb meccs ezek nagy oddsok voltak nyertem 10 ropit. Tegnap előtt hammilton előr3bb végez mint rossberg... aztán offos lett mert ez az időmérő edzés volt ott meg 5. Lett.... na meg a kedvencem derby játszott az utolsóval angol 2 osztályba 94. Percben x a francia porugál francia megnyeri az eb- t hát röhely volt.... meséljek még??? XD
2016. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ez pont olyan, mintha valaki a lottóból akarna megélni. Nemrég egyik lottózóban valaki 100 ezer forintra vásárolt szelvényt. arra azért kíváncsi lennék, mennyit nyert vele.
2016. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Magyar focira nem szabad fogadni, ez alap szabály. Az nem csoda, hogy nem jön be. Én a vb/eb-re sem szoktam, mert ott hatalmas meglepetések szoktak lenni, mivel ott nem csapatok játszanak, hanem összeválogatott játékosok együtt, aztán vagy tudnak együtt játszani, vagy nem.
2016. júl. 25. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!