Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem nyerő hosszútávon a...

Miért nem nyerő hosszútávon a tippmix?

Figyelt kérdés
Ha vki minden nap fogad ilyen 1,30-as szorzójú meccsekre mondjuk 10ezer forinttal, azok nagy eséllyel bejönnek és így minden nap nyer 3000 forintot, tehát 1 hét alatt bőven megduplázza az alapot. Így miért ne lenne nyereséges a játék? Benne van a pakliban, h veszít, de annak kisebb az esélye
2016. júl. 24. 21:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Nemrég egyik lottózóban valaki 100 ezer forintra vásárolt szelvényt. arra azért kíváncsi lennék, mennyit nyert vele."


Aki ilyen összegért vásárol, az általában valami lottózó társaság tagja. Pl a cégnél 50-en bedobnak fejenként 2000-et, és meglátják, hogy nyernek e.


Ha összejön a nagy nyeremény, akkor kapnak fejenként pár tíz milliót, ha bukják, akkor egyénenként nem buknak sokat, és ennyi szelvénynél már van rá esély, hogy a bedobott pénz egy része visszajöjjön akár apróbb nyereményekkel.


Ezzel együtt nem éri meg természetesen így játszani, 1db szelvénnyel sincs sokkal kisebb esélye, de így azért már nem olyan vad, hogy valaki ledobott egy 100-ast az asztalra egyedül

2016. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

biosra kell menni igaz??? XD

[link]

2016. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

ú szegény csávó, így azért nem szabad játszani.


Na én a kíváncsiság kedvéért elkezdtem játszani 10 ezer forinttal. 1 hét alatt 5 szelvényt játszottam meg és 47 ezer lett belőle (vagyis 37000 a haszon jelenleg).


De az egészet sosem raknám meg egészbe, mindig azzal a kezdő 10 ezressel játszok és akkor nagyot nem bukhatok egyszerre

2016. júl. 27. 15:10
 14/16 anonim válasza:
Nézd meg facebook az NTT Profit nevű oldalt. Ők nagyban játszanak de 80-90%ban nyernek. És egy szelvényen összesen 2-5 odds szokott lenni. Ezzel akár egy fogadással meg 4x-ezheted az alap téted. Igaz havonta minimum 10.160ft-ot el kell nekik utalni. De te a többszörösét nyered vissza 1 hét alatt.
2016. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

14. vagyok válaszom a 11.-nek:

Amit az előbb írtam facebook oldalt ott van ilyen szolgáltatás. 100k-val érdemes megraknod 1 meccset amit ajánlanak és 100k-ból nyersz 120-200k-t azaz 20-100k-val leszel plusszba. ;)

2016. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Miert alap szabaly, hogy nem teszunk magyar focira?
2018. ápr. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!