Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szólnátok, ha a pasitok...

Mit szólnátok, ha a pasitok elmenne a foci vb-re nélkületek mert ti nem akartok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a nőket ugy se érdekli a foci, ha menni akarnék én elmennek ugyis kell néha kicsit külön lét. De ez az anyagi helyzettől is függ és egyéb dolgoktól is.
2018. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
oké, de nem lennétek féltékenyek, hogy csajozni fog esetleg? végülis az egy nagy buli, sok szép csaj a világ minden részéről
2018. máj. 16. 12:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Természetesnek venném. Mégis mit csináljon szerencsétlen, ha el akar menni és én nem megyek? Nyilván nem otthon duzzog, hanem elmegy egyedül, ahogy felnőtt emberhez illik.


Nem vagyok féltékeny típus, de az is igaz, hogy a párom akkor se csalna meg, ha bombanők (ami én hű de nem vagyok) kínálgatnák magukat neki. Igen ritka fajta.


De őt nem érdekli a foci, inkább csak a retró számítógépek, ott pedig nincs sok csaj s általában megyek vele :)


De milyen kapcsolat az, ahol a fickó nem megy el olykor erre-arra egyedül? Nekünk a párommal szinte megegyeznek a hobbijaink, szinte mindenhova együtt járunk, de azért van az úgy, hogy az egyikünk nem akar, nem ér rá vagy valami.

Ha nem bízom benne, akkor az sem boldogít, hogy (csak azért) nem csal meg, mert árgus szemmel figyelem, merre megy...

2018. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Hogyne, foci vb-n biztosan csajozni fog majd! Egyébként simán elmehetnél vele, attól még hogy nem érdekel elég látványos esemény. Érdemes megfigyelni, hogy foci vb idején hány olyan ember ül le a tv elé pörögni azok közül, akiket egyáltalán nem érdekel ez a sport.
2018. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

ajajj

[link]

2018. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elmehetnél vele, Oroszország szép hely.
2018. máj. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele, de vigyázz, amikor éppen nincs meccs, kösd ki a pasit az ágy lábához, nehogy becsajozzon.
2018. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Az én pasim biztos nem menne el, mert hetero vagyok és magam is pasi, úgyhogy én a pasim biztos nem félteném. :D


viszont Putyin úgy reklámozta Oroszországot Trumpnak, hogy nekünk vannak a leggyönyörűbb k@@váink a világon -és még Trump is megerősítette, hogy ez igaz tényleg ezt mondta neki Putyin egyszer.

2018. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Semmit. Hadd menjen. Megbízok benne annyira,hogy tudjam,nem csalna meg. Én se viszem őt magammal,ha csajos napot tartunk... :-)
2018. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Azért egy foci- vb, annak is élmény lehet, akit nem érdekel a foci.
2018. máj. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!