Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szólnátok, ha a pasitok...

Mit szólnátok, ha a pasitok elmenne a foci vb-re nélkületek mert ti nem akartok?

Figyelt kérdés
2018. máj. 16. 11:38
1 2
 11/11 kokohoho válasza:
A lényeget tekintve nincs különbség! Nem foci, hanem egy nyaralás alatti peca kapcsán húztam fel magam azon, hogy emeddig én lógattam, asszonykám látványosan unatkozott a autóban! Összecsomagoltam a cájgot, beültem mellé és csak annyit mondtam, hogy menjünk haza, ezentúl külön nyaralunk! Ennek már kb 15 éve és azóta nincs gondunk a nyaralás egyeztetésével,,,, Ő is megy ahová és akivel akar és Én is! 30 éve vagyunk házasok és imádom,,,,, lehet, hogy éppen azért, mert feltétel nélkül bízhatunk egymásban és ezt semmiért/senkiért nem tenném kockára! Együtt élünk, szórakozunk, gyerekeket nevelünk az év minden napján, de évente 1,5-2 hetet hagyunk magunk és egymás kipihenésére! Ha csak azért aggódsz, hogy aggódnod kell, ha kikerül a látómeződből, akkor nagyon keserves jövőt jósolok neked/nektek!
2018. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!