Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Heti 6x1 óra úszás alak...

Heti 6x1 óra úszás alak szempontjából mennyit ér? Mell és hátúszás kombinációjával.

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 11:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lány vagyok, 26 éves :-) Próbálok tornázgatni is az úszás miatt, viszont őszintén szólva, kissé lusta vagyok hozzá, de fő a kitartás, majdcsak beleszokok ;-)
2011. márc. 16. 08:11
 12/12 fekete angyal válasza:
nekem az lenne a kérdésem most 28-án lesz egy éve hogy kiderült hogy a fiam epilepsziás de a eeg vizsgálat magyarul az agya nem mutatja ki hoyg az de már két rohama volt de amiota szedi rendszeresen agyogycert rá nem volt semmi gond de nem kapom, meg rá akiemelt családit és ezt szeretném meg tudni hogy meg-e jár utánaa családi és agyes ha valaki tud erröl valamit kérem iorjon sürgösen az e-mail cimemre köszike elöre is cim monik0606@citromail.hu
2011. márc. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!