Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Érdemes ilyet ajándékozni?

Érdemes ilyet ajándékozni?

Figyelt kérdés
Tesóm nem tud úszni,de meg szeretne tanulni,úgy döntöttem,hogy ajándékba beíratom egy úszósuliba,4 hónap lenne egy kurzus,csak nem tudom,ez elég e arra,hogy meg is tanuljon úszni,van vkinek tapasztalata ilyen téren?
2012. okt. 28. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet.Az alapokat el tudja sajátítani ennyi idő alatt is,utána már járhat gyakorolni oktató nélkül is.
2012. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Quorra válasza:
0%

Én 2 nap alatt tanítottam meg a barátomat úszni, sós tengervízben. Pedig ő még víziszonyos is (volt). Nem kell ehhez kurzus.


L

2012. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ő szabályosan szeretne megtanulni úszni,egy nap alatt senki sem tanul meg úszni,ez vicc
2012. okt. 28. 09:22
 4/6 anonim válasza:
Nézd meg előbb, hány fős csoportok indulnak, 6-8 főnél nagyobba ne irasd. Unokám most jár, ott 6 gyerek van, heti 2x45 perc. 2. hónap közepén tartunk, már bevitték őket a mélyvízbe, végig tudják úszni a nagymedencét, persze még messze nem profi módon, de ügyesek.
2012. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
OFF: Quorra: víziszonyost két nap alatt a vízbe nem tudod beimádkozni, nem hogy megtanítani úszni. Ne túlozz. Ismerősünk víziszonyos fiát a férjem egy nyár alatt juttatta el addig, hogy egyáltalán hajlandó legyen bemenni, utána már lehetett tanítani. ON
2012. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Quorra válasza:
Szabályosan úszott gyorsúszásban 5-10 métereket. Utána pedig 3-4 napot gyakorolt a felügyeletem mellett. És igen, víziszonyos, nehezen vettem rá, hogy dugja be a fejét a vízbe, vagy lebegjen háton, de hozzáértéssel és türelemmel megoldottam mindent KURZUS NÉLKÜL! Én is egyedül tanultam meg úszni a Dunában anno, később 7 évet úsztam heti 2x, úszómesterek felügyelete mellett is, azt mondták kitűnő úszó vagyok és gyors háton.
2012. okt. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!