Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit szoltok hogy ez a janics...

Mit szoltok hogy ez a janics natasa nevű képződmény mégis Magyarországon akar versenyezni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 11:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nagyon fontos az országnak, igy válogathat,ahogyan akar.
2013. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha nem jönne vissza, sok köpködéstől megkímélné magát, mert itt már legtöbben nem néznék jó szemmel ha visszajönne.
2013. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én eleve nem értettem miért kell ennyit acsarkodni, ahogy másnak sem úgy egy sportolónak sem kellene korlátozni, mikor hová szeretne menni. ô is csak egy ember, hozhat rossz döntést is, jót is...
2013. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Én sem értem miért kellett így meghúzgálni, bezzeg amikor az érmeket hozta az országnak nem fitogtatta senki, hogy milyen származású, kihez ment férjhez stb. A jönni akar felőlem jöhet, én ugyanúgy büszke leszek ha magyar színekben sikereket ér el nekünk !
2013. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én nem! Ha visszajön az a magyar sport szégyene lenne! Ne engedjük...vagy ne kapjon pénzt. Más tehetség is létezik ezen kivül nem? támogassuk öket
2013. márc. 11. 15:23
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kérdező menj akkor TE és húzd azokat a lapátokat Te, én szurkolni fogok neked !
2013. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Képződmény:D:D

Amúgy nem hiszem, hogy Magyarországon akar versenyezni, mert sokan nem szeretik.

2013. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért tiltakozott és akarta megakadályozni mindenki abban, hogy ki tudjon menni, és azért próbálták eltiltani mert nincs rá szükségünk... gondolkozz, ha tényleg nem lenne rá szükségünk, soha nem is hallottál volna arról sem, hogy el akar menni.
2013. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Én egyetértek a kérdezővel. Ennek a pénzéhes ribinek semmi sem elég. Az egész arra ment ki, hogy Magyarországról is kapja élete végéig az olimpiai járadékot és külföldről is kaszáljon. A szerbektől pedig valószínűleg nem kapott volna annyit, mint amira számított, így most a meggyötört pozitív hős szerepében sírja magát vissza. Az ilyennek azt kívánom, hogy költse az összes pénzét gyógyszerre!
2013. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Egy sportág világklasszisát én nem nevezném képződménynek. A profi sport keményen a pénzről (is) szól.

Nem vagyok már hamvas kiscsibe, ezért az emberi oldalt is talán jobban látom, mint egy forrón izzó fiatal. Natasa egyetlen dologban hibázott, amikor bedőlt ennek a hazug embernek, aki állítólag szereti őt, s akit ő sajnos valóban szeret. Naiv kislány az életkorától függetlenül. Az ő élete egy szűk mederben mozgott, kajak, edzőtáborok, versenyek. Az életet nem tanulta meg, nem tanulta meg felismerni az őszinte szeretetet. Érzelmileg függ ettől a nímandtól, aki a férje és "menedzsere" szerepében tetszeleg. Natasa a számára szerintem csak pénzeszsák, akinek a hátán ő is hírnevet akart szerezni magának. Lásd, hamis diploma, hazugságok menő szerb állásról stb. Utána mindig kiderült, hogy nem igaz. Ez a szegény nem okos Natasa meg megy/ment utána, mint egy megbűvölt liba. Én azt remélem, hogy az esze megjöttét jellemzi az, hogy visszatért. Amit a férje generált, az egész dolog nem jellemző Natasára. Nem okos lány, de jó a szíve, szerthető. A férjétől kellene megszabadulnia, a gyerek ellenére is. Ez az ember csak ártott neki és a jó hírének. Tehát, én igenis örülök, hogy talán megjött az esze. És ne feledd, NEKÜNK MAGYAROKNAK fog érmeket és dicsőséget szerzni a vízen. Isten hozott Natasa!

Még egy dolog. HA Kovács Katalin örömmel fogadta hírt, aki azért jobban ismeri a civileknél, akkor Te milyen alapon ítélkezel?

2013. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!