Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szabad szó nélkül hagyni, ha...

Szabad szó nélkül hagyni, ha úszóedző rápaskol a gyerek kezére? (egyszeri alkalom volt, a gyerek imádja az edzőt, ami forditva is igaz). Fogalmam sincs, hogy szóvá tegyem-e, a gyerekben nem hagyott nyomot, bennem inkább. Őszinte tanácsotokat kérném!

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem cukorból van a gyerek.
2014. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Gyerek mentalitásától is függ. De mikor mi gyerekek voltunk, és kenuztunk, és rosszak voltunk, olyat kaptunk az edzőtől a kenulapáttal, hogy széttört a hátunkon. Visszanézve kétlem hogy bármi negatív kiütése lett volna.
2014. nov. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos sok pedofil ember létezik, és remekül értenek ahhoz, hogy bizalmas kapcsolatot építsenek ki egy gyerekkel, aztán megtörténik a baj előbb-utóbb. A kérdés az, hogy a gyerek elmondja-e a szülőknek, vagy szégyenli/titokban tartja.
2014. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ehhez hasonló már velünk is fordult elő, nem lett következménye, továbbra is vízilabdázik a gyerek. Ott voltam amikor történt az eset, de sajnos a kisfiam is "ludas" volt, előtte nagyon szemtelenül viselkedett.Edzővel jelenleg is nagyon jó kapcsolatban van, bizik benne, azóta nem szemtelen.Szóval szerintem ne tedd szóvá! Remélem segítettem válaszommal!
2014. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak nem lepontoztak a drága pedofilvédők? Attól még, hogy a szőnyeg alá próbáljátok söpörni a problémát, és nem vesztek róla tudomást, létezik.
2014. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!