Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kairos...

Mi a véleményetek a Kairos Technologies tárhelymegosztásáról?

Figyelt kérdés
Müködik? Van valakinek tapasztalata a cég felé?
2015. nov. 3. 19:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/125 anonim ***** válasza:
88%
Észérveket illetve tényeket eddig csak az ellenzőktől hallottam, minden a rendszert pártoló csak ontja az unalmas MLM sablonszöveget. A számitástechnikai oldalát inkább nem is említeném, bármelyik kicsit is hozzáértő ember jót nevet rajta.
2015. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/125 anonim ***** válasza:
4%

Talán észérveket lehet,hogy hallottál,de tényeket nem.

Igazad van, mi nem vagyunk informatikai szakemberek, nem tudunk mindent ebben a témában, mi csak beléptünk, látjuk,hogy működik a rendszer, mindent rendesen kifizet, amit ígér. Egyszerűen elhisszük azoknak a szakembereknek, akik ezzel foglalkoznak, mert hitelesek számunkra, belenéztünk a szemükbe, és nem tudjuk elképzelni, hogy átverjenek minket, mégha ez egy kicsit érzelgősen hangzik is. A fő IT szakember neve Alekszej Kocherev, ő biztosan tudna válaszolni minden kérdésre ebben a témában.

2015. dec. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/125 anonim ***** válasza:
89%

A fő IT szakember neve Alekszej Kocherev, ő biztosan tudna válaszolni minden kérdésre ebben a témában.

"Akárhogy is igyekszem, “a méltán világhírű” Alex Kucherev nevére sem találok semmit, hogy ő milyen nagy ember lenne és milyen híres. Az összes találat a Kairos saját klónoldalai, sehol egy független forrás, ami írna az úrról bármit is. Még egy hamisított Wikipedia oldal sem, pedig azt bárki írhat bármiről.


Márpedig ha ő a titkosítás ősatyja, csak lenne egy pár soros cikkecske róla valahol.


Vagy egy riport. Vagy egy elemzés. Bármi.


De sehol semmi. "

Forrás: [link]


Szóval LOL.

2015. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/125 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy akik kardoskodnak egy ilyen rendszer mellett azok sem mondanak észérveket és tényeket, csak azt hogy: "Benne vagyok. Király vagyok. Nekem működik."
2016. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/125 anonim ***** válasza:
89%

Ráadásul a híres "feltalálónak" még LinkedIn oldala sincs.


Íme egy TÉNY a cégről:

legalább 20-szoros áron kínál olyan bizonytalan biztonságú és elérhetőségű tárhelyeket, mint a világ legnagyobb cégei (Google, Dropbox, Microsoft) fillérekért és ezerszer biztonságosabbak, bárhol, bármikor elérhetők.


Alekszej Kocherev-ről semmit nem hallottam. Bill Gates-ről, Mark Zukerberg-ről, Elon Musk-ról, Árvai Péter-ről viszont már hallottam és olvastam. Meg is találhatók a LinkedIn-en, Wikipédián, Google-ön, mindenféle techbolgon.

2016. jan. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/125 anonim ***** válasza:
79%
Beléptem a rendszerbe,kipróbálás véget meg kiváncsiság miatt , kezdő összeggel 2 hónapig kaptam kifizetést de utána semmi pedig 15 -24 órát megy a gép, én személy szerint nem ajánlom senkinek
2016. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/125 anonim ***** válasza:
5%
Ez hazugság.
2016. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/125 anonim ***** válasza:
5%
Sajnálom, hogy a kritizálók már olyan szintre süllyednek, hogy tagnak hazudják magukat. A hálózatomban már van elég sok belépő, de egyetlen egyszer sem hallottam tőlük semmilyen negatív véleményt, mindig rendesen megkapták a bérleti díjat, ezért kedves előttem író, mindketten tudjuk, hogy hazudtál.
2016. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/125 anonim ***** válasza:
80%
Itt csak egy ember hazudok es az te vagy. :)
2016. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/125 anonim ***** válasza:
0%

Nem süllyedek le ilyen mélyre,hogy hazugságot végjak bárki fejéhez, mind a ketten tudjuk, hogy nem mondasz igazat, bárkit megtéveszthetsz de magadat nem csaphatod be.

A rendszer működik, már lassan hatodik hónapja fillérre kifizet minden pénzt, és ha nekem fizet, akkor másnak is a rendszerben, ez tejesen nyilvánvaló.

Sajnálom, hogy ilyen mélyre süllyednek bizonyos hozzászólók, hogy hazudni is képesek, sajnos ez minősíti az oldalt is.

Mondd el a regisztrációs kódodat, és ellenőrzöm, igazat mondasz-e, tényleg nem kapod a pénzt.

2016. márc. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!