Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kairos...

Mi a véleményetek a Kairos Technologies tárhelymegosztásáról?

Figyelt kérdés
Müködik? Van valakinek tapasztalata a cég felé?
2015. nov. 3. 19:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/125 anonim ***** válasza:
5%
Na és ehhez a kairosnak mi köze van? Azért ez már nevetséges, hogy saját sérelmeiteket összemossátok a kairossal. Nekem mindig segített a support, a pénzem mindig megkaptam, nincs információm arról,hogy BÁRKIT is megkárosított volna a cég. Ha így lenne, azzal már telekoabálta volna a netet. Maradjunk annyiban, hogy ez hazugság, rosszindulatú hitelrontás.
2016. jún. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/125 anonim ***** válasza:
84%

Maradj meg abban a hitben amiben akarsz .

A tény az tény marad akkor is.

Arról hogy nem látsz tovább a szomszéd fánál meg nem hitelrontásnak hívják, hanem csőlátásnak.

Ja és tele bvan már kiabálva. Google a barátod ;) hiszékeny barátom :D

2016. jún. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/125 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon örülnék, ha beillesztenél pár linket, mert az már konkrétum lenne, nemcsak légből kapott állítás. Mindenképpen utána fogok nézni, csak én még nem találtam ilyet.
2016. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/125 anonim ***** válasza:
84%

Látod látod a Te állításod a hitel rontás ;) Nyugodtan keresgélj csak ahogyan én (ha érdekel). Annyit segítek, ne M.O.-n keresgélj. Vannak régebbi bejegyzések is .

Sok érdekes dologot mutatnak ott . Ajánlom figyelmebdbe őket . Részemről itt le is zártam a témát . Mindenki maga tudja mit akar. Én tudom, mit tapasztaltam velük és az nagyon negatív . Véleményt kértek , elmondtam. Hogy ki és miért védi az már az ő dolga, engem nem érdekel .

2016. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/125 anonim ***** válasza:
5%
Mellébeszéd, semmitmondás.
2016. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/125 anonim ***** válasza:
5%

Tényleg található néhány semmitmondó beírás, olyan szintű, mint amit a szomszéd Józsi bácsi is beírhatott volna, semmilyen bizonyíték nélkül.

A hozzászólások 99%-a pozitív jellegű.

2016. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/125 anonim ***** válasza:
85%

"mint amit a szomszéd Józsi bácsi is beírhatott volna, semmilyen bizonyíték nélkül"


Epp annyira, mint a Te hozzaszolasaid.


Mindenesetre tartom, hogy BARKI aki picit is ert az informatikahoz latja, hogy hany sebbol verzik ez az egesz elkepzeles maga.

2016. jún. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/125 anonim ***** válasza:
4%

Nekem semmit sem kell bizonyítanom, a rendszer működik, mindent pontosan fizetnek, érdekes, hogy 145 000 embernek rendben van minden , egy-két ember meg írogat hazugságokat. Itt ezen az oldalon is beírta valaki, hogy neki nem fizettek, aztán amikor rákérdeztem, hogy segítek neki, derítsük ki mi a gond, érdekes módon azonnal eltúnt.

De előbb még engem vádolt meg hazugsággal, pedig teljesen nyilvánvaló volt, hogy ő hazudik, ami be is bizonyosodott,.

Ha bármi gond lenne a céggel, akkor kellenek a bizonyítékok, de ez nem fordul elő.

2016. jún. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/125 anonim ***** válasza:
4%

Most volt a kairos cég 3.világkonferenciája. Amikor arról beszéltek, hogy sokan piramisjátéknak tartják a céget, az izraeli küldöttség egy tagja felállt, és azt mondta:


Uraim, nem mondják, hogy maguk még itt tartanak?

Mi zsidó emberek csak olyat csinálunk, ami kosher. Az igazságügyi minisztérium kikérte a Kairos összes partner szerződéseit, alapos vizsgálat után megkapta a cég a kosher minősítést. A Moszad, a titkosszolgálat is megvizsgálta, és a kairos egyik termékét, a kairosmailt, a biztonságos email-fiókot megpróbálták feltörni. Mit gondoltok, mi történt? Nem sikerült.

Akkor miről beszélünk? mondta az izraeli tag, és leült.

Tudom, hogy sok nagyon okos informatikusnak és egyéb okos hozzászólónak ez sem bizonyít semmit, de engem ez már nagyon hidegen hagy. Aki ezután is kétkedik, az ne foglalkozzon a kairossal.

2016. jún. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/125 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, ez sem bizonyít semmit.

Van erről valami felvétel amúgy legalább?

Mert maga a sztori is lehet kitaláció....

2016. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!