Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kairos...

Mi a véleményetek a Kairos Technologies tárhelymegosztásáról?

Figyelt kérdés
Müködik? Van valakinek tapasztalata a cég felé?
2015. nov. 3. 19:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/125 anonim ***** válasza:
89%

Ehhez nem kell agysebésznek lenni, hogy lásd az átverést. Már bocsánat, de ennyi pénzt soha az életbe nem fizetnék tárhelyért...


Lehet hogy fizet... egy darabig.

Nem kell semmi "régi rendszerről" beszélni, semmi konkrét információ nincs a cégről, csak össze vissza eldobált információmagok. Már bocsánat de egy rendes cégnél nem szokták elrejtegetni az információkat.Még a legkisebb cégekről is minden adatot megtalálsz.


Lehet hogy mindenki hülye, de miért te vagy az egyetlen aki isteníti az oldalt?

Már ez a tárhely adás dolog is vicc 19$ naponta 350 G ért? Abból veszel 1 hónap alatt 10TB HDD-t

egy jó netcsomagot és egy kis szervergépet hozzá.


Ha azt mondom h oké így tök biztonságosan tudod tárolni az adataidat,mert

ez és ez és e miatt. Abba az esetbe max adnék 10k ft-t a 350Gb-s adattárolóknak havonta.


És igaz azért ha ez annyira király lenne akkor csak megjelenne egy nagyobb blogban,híroldalon,

wikipédián,techoldalakon,befektetői oldalon.

2016. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/125 anonim ***** válasza:
20%
Még szerencse, hogy a többi 100 000 tag nem írogat, az lenne az érdekes.
2016. ápr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/125 anonim ***** válasza:
90%

Valoban, miert is nem irogatnak?

Csak te veded a szolgaltatas, ami mar technologiai oldalrol is erosen ketseges.


Nem mellesleg facebook csoportbol engem kitiltottak, miutan rakerdeztem, hogy ezt megis hogy gondoltak es ramutattam, hogy maga a megvalositas es a "leiras" technologiai bullsit csupan.

Valtottam par kommentet valamelyik magyar fejessel, majd hopp tiltottak a csoportbol es toroltek a kommenteket.

SEMMI tragarsag, vagy szidalmazas nem volt, de gondolom tul sokat kerdeztem es nem ultel fel egybol a baromsagoknak...

2016. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/125 anonim ***** válasza:
4%
Azért nem írogatnak, mert ez volt a vezetés javaslata, teljesen feleslegesnek látták "megvédeni" a céget. Csak én vagyok még olyan bolond, hogy próbálom kijavítani a tévképzeteket, amik a cégről terjednek, de már én is feladom,abbahagyom, nincs értelme.Majd térjünk vissza rá kb.hat hónap múlva.
2016. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/125 anonim válasza:
2016. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/125 anonim ***** válasza:
84%

Továbbiakban:

Ha annyira tuti és jó ez a cég akkor kérdeném . Miért van pl minden domain tikosítva na és persze Hong Kong ban :D

Miért van az , hogy sokan elbukták a pénzüket már rajta , de azokat elhalgattatják a forumokon .

Ja és persze Orosz eredetű az egész, ahol a legnagyobb az internetes bűnözési ráta :D

Majd ha eltelik 2-3 év minimum és még mindig fizet neked a Kairos és minden jó , akkor mondhatod hogy zsír a cég.

Itt jön a legnagyobb baromság mikor beszélnek mindenféle bites kódolásról . Ahha persze :D

És mi van a pár alap szavakkal Exploit, RAT, FUD és társai .

Tökéletesen szét lehet barmolni valaki gépét és letakarítani róla mindent és akkor kitörölheted a 66 csilliárd kódolással . Persze a nagy vállalatok ennyire ostobák lennének mert az IT szakemberek erre nem hívják fel a figyelmet.

Tegyük oda a batyunkat mert egy hétköznapi ember számítógépe biztonságosabb mint egy NAS szerver :D

2016. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/125 anonim ***** válasza:
4%
Vajon honnan veszed, hogy sokan elbukták már a pénzüket? Szívesen beszélnék eggyel én is, mert ez csak légből kapott állítás, támaszd alá valamivel.
2016. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/125 anonim ***** válasza:
93%

pl nem egy Kairos youtube konferencia videó alatt is ott van kommentbe hogy hova lett a pénzük , de semmi válasz .

És ez még csak akkor is egy kérdés a sok közzül :D

De persze aki mindezt védi annak megvan az érdekeltsége forintosítva , hogy milyen áron az már más dolog . Ha pedig nem ez áll fent akkor pedig nagyon naív ;) Nem kell messzire menni csak a fentebbi hozzászólásban lévő e-mailekhez :D

2016. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/125 anonim ***** válasza:
5%
A youtubos videó alá bárki bármit aláírhat, igazságértéke nulla. Hazugságra minek kellene válaszolni? Külömben is minek oda írni,ha igazán baja lenne, akkor a supportnak írna. Inkább az a gond, hogy aki hisz a rosszindulatú megjegyzéseknek, az képes elhinni ezt a mocskos hazugságot
2016. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/125 anonim ***** válasza:
92%
Interkassan azért tünt el nekem is a befizetésem akkor és a support oda lökte nincs pénz vissza fizetés ;)
2016. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!