Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya, processzor vagy...

Videokártya, processzor vagy esetleg szoftveres probléma?

Figyelt kérdés

Az asztali gépem minden egyes tevékenységnél (kivéve folytonos videonézés) szaggat, akadozik.

A leglátványosabb akadásokat és FPS Drop-okat játékokban tapasztalom, erről videó:

https://www.youtube.com/watch?v=2ifgjzcDCSA


Ha nagyon gyenge hardverem lenne nem nyafognék ezért, de egy 4. generációs 2x 3.68Ghz I3 processzorom és egy AMD Radeon RX460 grafikus kártyám van, 8GB Ram, SSD, Win10.

Megnéztem a ventillátorokat, nincs por minden működik, átraktam másik PCI-ba a vidikártyát, utána 1 órán át jól működött majd ugyanazokat a problémákat produkálja megint. Ami még fura, ha az alaplapi hdmi-re kötöm a monitort tehát a proci dolgozik a képért, enyhén ugyan de szaggat akkor is. Még egy prezentációt sem tudok elkészíteni mert nem akkor törlődik a szöveg amikor a del-t nyomom hanem 2-3mp-vel később. Kerestem itt is a google-n is megoldást de semmi :(

Ha esetleg valaki tudja mi lehet a probléma nagyon megköszönném!



2019. dec. 23. 16:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy teljesen jól működött régen, ezt 2 hónapja csinálja. Előtte a GTA V játékkal magas grafikán 60FPS-el gond nélkül tudtam játszani.
2019. dec. 23. 16:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a gtx 660 am ugyan ezeket produkálta 5 év után. Látszólag minden rendben volt ki volt tisztítva nem melegedett túl de egyszer csak minden játékot már csak ilyen 3 4 FPS eltudott csak futtatni és még a böngésző is szaggatott görgetésnél
2019. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hűha, és kártyacsere lett belőle?
2019. dec. 23. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Már amúgy is érett egy fejlesztés. Egy belepő szintű Gigabyte modell volt így annyira nem lepett meg hogy csak eddig bírta.
2019. dec. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!