Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek asztali szamitogepet...

Ha veszek asztali szamitogepet, nem eleg bedugni a konnektorba? Be is kell, hogy hozzak az Internet kabelt?

Figyelt kérdés
Eddig tabletem volt,sim kartyas.

2020. márc. 30. 20:47
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
12-es a hazba vagy a lakasba kell behozni a netet? Bejonnek a lakasba is,be kell oket engedni szerelgetni? Szetvesik a falat vagy mit csinalnak lakasban?
2020. márc. 31. 21:16
 22/50 A kérdező kommentje:

15- os,nem professzionalis felhadznalas lesz. Jogi egyetemre jarok,ahhoz kell olvasgatni,ill. korona virus miatt most azon irunk ZH-kat.

Erre kellene egy asztali gep,aminel ugy tanulhatok,hogy nem gornyedve az agyon ulve,fekve, hanem szepen,egyenes derekkal szeken ulve asztalnal,monitor szemmagasan ,egeszsegesen.

2020. márc. 31. 21:20
 23/50 A kérdező kommentje:
17- es ,igen,az is en vagyok.
2020. márc. 31. 21:21
 24/50 A kérdező kommentje:

Szoval akkor esetleg legolcsobb asztali Apple gepet is ajanlanatok...

Meggondolom,akkor,lehet,azt veszem.

Szamit a penz.

2020. márc. 31. 21:23
 25/50 A kérdező kommentje:

Akkor ezt meg beuzemelni se lesz egyszeru,mikor hazaviszem?...

Azt hittem,csak bekapcsolom,es kesz.

Tuzfal,meg ilyeneket kell beallitani...

2020. márc. 31. 21:25
 26/50 A kérdező kommentje:

Hat,igen Apple manias lettem,miota ez a z iPadom megvan.

Ez az elso es egyetlen Apple keszulekem. Harom eve hasznalom.

Elso szamitogepem. Nevezzuk szamitogepnek az egyszeruseg kedveert!

2020. márc. 31. 21:27
 27/50 A kérdező kommentje:
Nagyon meglepodtem,hogy ennyi valasz jott, es érdemi valaszok!
2020. márc. 31. 21:28
 28/50 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, de mindenhol azt szoktak hinni,mert nagyon hulye dolgaim vannak!
2020. márc. 31. 21:47
 29/50 anonim ***** válasza:
#10 vagyok. Szívesen. Úgy látom, lassan több itt a kérdés, mint a válasz. Nincs megosztási tapasztalatom, de elvileg nem lesz semmilyen hátrányod. Gyakorlatilag azon múlik, hogy mennyire korlátlan az előfizetésed, és azon, hogy a leendő routered, vagy adaptered milyen wi-fi-t ("802.11") támogat, mert az sem mindegy. Egyik gyors, a másik gyorsabb... Időrendben és sebességben visszafelé: ax, ac, n, ...a többi nagyon régi. Ezeket írhatják úgy, hogy pl. 802.11ac, vagy úgy, hogy pl. Wireless-AC. Van még 1-2 paraméter, de ezekbe most nem mennék bele, amúgy is csak fotelszakértő vagyok. Feltételezem, hogy a gép majd támogatja a legújabbat, de ha nem, nem érdemes olyan adaptert venni. Bármit is veszel, ha a wi-fi jelszó valami általános, pl. user, változtasd meg valami bonyolultra, nem baj, ha le kell írni.
2020. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:

Na,tokjo!


Tehat veszek egy asztali gepet es egy sim kartyas routert es kesz? 25000 forintos sim kartyas router pl. .mar jo,vagy nagyon draga kell?

Nem kell akkor szerlot beengedni?

Vagy en nem tudom buhzni a kabelt?

A szerelo elhozza az ajtoig,ablakig,korfolysos hazban es mi magunkbak behuzzuk.

2020. márc. 31. 22:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!