Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek asztali szamitogepet...

Ha veszek asztali szamitogepet, nem eleg bedugni a konnektorba? Be is kell, hogy hozzak az Internet kabelt?

Figyelt kérdés
Eddig tabletem volt,sim kartyas.

2020. márc. 30. 20:47
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Van telefonkábel (bekötik) és csatlakozó kábel, router (elosztó), ebből jön a kis szürke kábel. Bedugod, aztán Vezérlőpult, tűzfal és Otthoni hálózat. Ezeket és a Defendert beállítod és kész. Letöltöd a Firefoxot vagy a Chrome-t és máris netezhetsz.
2020. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
95%

Tipikus Apple-droid. Amikor én a 80 ezres PC-mből többet kihozok, mint ő egymillió forintból.

Szerintem az eszetlen pénzszórás helyett/mellett inkább ruházz be pár nagyon alapszintű informatikai könyvre!

Egyébként: igen, valamilyen internetelérés kelleni fog. Szerintem a legbiztosabb a vezetékes internet - már ha kulturált gépben gondolkozol, és nem olyanban, amiből már az ethernet-kábelt is kispórolták.

Egy asztali PC is képes wifit, meg mobil internetet elérni - a megfelelő kiegészítők segítségével. De ha wifiben gondolkozol, akkor is be kell vinni a házba a netet.

Nem, a sim-kártyát nem fogod tudni betenni a PC-be. Illetve... de, van elég lyuk, amin befér, csak működni nem fog. :D

2020. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
90%

"Konnektorba be kell dugni?"

Fhú......

Szerinted honnan kapná az áramot?

A földelt konnektor meg alapvető elvárás lenne. Földeletlennel is működik, csak az azért eléggé rázós tud lenni. Nem véletlen, hogy 30 éve már csak földelt aljzatokat helyeznek el.


#9

"Asztali MAC -et kétféle felhasználó réteg vesz, akinek nagyon komoly munkára kell, amire a MAC a legjobb.

Vagy gazdag, sznob ficsúrok akik ezzel a túlárazott f*s ár/érték arányú cuccal akarnak felvágni."

Annyit fűznék hozzá, hogy "nagyon komoly munkára" egy megfelelő PC is jó tud lenni. (Kicsit megfoghatatlan, hogy mi a "nagyon komoly munka".) Videófeldolgozásban kétségtelenül a csúcson van az Apple, bár abból a pénzből már egy annál jobb teljesítményű PC-t is össze lehet hozni.

2020. márc. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
94%

Legalább azt a nyamvadt helyesírás-ellenőrzőt kapcsolná be a félmilliós tableteden...

Az ékezeteket meg elvitte a cica? (Tudom, tudom, neked Apple géped van, ezért nem vagy képes helyesen írni. Szánalom.)

2020. márc. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 P.O.C. ***** válasza:
76%

#13: Persze én is a video szerkesztésre gondoltam elsősorban. De persze az is kiváltható PC -vel is.


Csak a kérdező belinkelt egy MAC gépet 330 ezerért, hol ott ugyan ez a konfig PC -be 100 ezeret se érne. Ilyenkor mindig kinyílik a bicska a zsebembe. OK, almás termék, legyen akkor jóval drágább, de több mint háromszoros áron?! WTF??! Arany rudakból van ez a szar vagy mi a f.*.? Bár az a cég, aki annyira hülyének nézi a vásárlóit, hogy egy monitor állványt (ami egy darab vas) $999 -ra áraz be, nincs mit várni. Pont az ilyen húzásai miatt elvből nem venném meg semmilyen terméküket, még ha én nyertem volna meg most a 6,4 milliárdos lottó nyereményt, akkor se.


És a kérdező kérdéseiből ítélve kb. fignja nincs az informatikáról. Tehát biztos hogy nem professzionális lesz a felhasználás. Átlagos használatra meg, meg egy asztali MAC már a sznobság csúcsa. Ráadásul az árából egy olyan PC -t lehet építeni, ami egy igazi erőmű. Mikor azon a MAC -en már a Youtube is szaggatni fog, az árán vett PC, még mindig el lesz mint a befőtt.

2020. márc. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gyanakszom, hogy a kérdező trollkodik.
2020. márc. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
2020. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

Nem akarok felvagni,nem szoktam vendegeket fogadni en fogom csak latni, meg a baratom.

Bocs,de nem voltam benne biztos,hogy manapsag is kell-e meg a szamitogepekhez konnektor,aram.

Hat,igen,olyan jo valamibol a dragat megvenni! Ez a gyengem.

Lehet,sznob vagyok.

2020. márc. 31. 21:09
 19/50 A kérdező kommentje:

9- es nem tudom,hogy kell epiteni,meg nem is erek ra.

Meg en SZEPET. akarok venni,nőből vagyok.🙄

2020. márc. 31. 21:11
 20/50 A kérdező kommentje:

10- es is tokjo valasz, koszi! Tobbieknek is! Jo sokan irtatok!


Milyen hatranyom lesz abbol,ha nem hozzak be az internet kabelt,hanem wifin, routerrrel,sim kartyaan hasznslom az asztali gepet? Nem teljes erteku ugy?

2020. márc. 31. 21:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!