Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek asztali szamitogepet...

Ha veszek asztali szamitogepet, nem eleg bedugni a konnektorba? Be is kell, hogy hozzak az Internet kabelt?

Figyelt kérdés
Eddig tabletem volt,sim kartyas.

2020. márc. 30. 20:47
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Ha normális kábeles netet akarsz (egyébként az a legjobb), be kell engedned a szerelőt. Behúzza a kábelt, routert is hoz és beállítja a gépeden a netet. Telekomnál így működik. Neki ezt 20 perces munka.
2020. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Ertem.
2020. ápr. 1. 00:25
 33/50 anonim ***** válasza:
#10 vagyok. Egyáltalán nem kell semmilyen kábel, ha SIM-kártyát akarsz továbbra is használni, az egy másik történet. Veszel egy olyan routert, amibe lehet 4G adaptert tenni (és akkor még ilyet is kell venni), vagy olyat, amibe egyenesen beleteheted a SIM kártyát (lehetőleg vezetékest keress, elég sok a mobil), ezután összekötöd a géppel legalább a beállítás idejére (ehhez szükség lesz egy pár száz Ft-os kábelre, ha nem adnak hozzá, ezt többféle néven forgalmazzák, pl. Ethernet-kábel, UTP-kábel, hálózati kábel... a két végén mindenesetre egy-egy pöcökkel ellátott szögletes csatlakozó van. Valahol meg van adva a routeren egy számsor, pl. 192.168.0.1, ezt be kell írni a böngészőbe, így tudod elérni. Itt több dolgot is be tudsz majd állítani, pl. a Wi-fi hálózat nevét, és a jelszót. Az iPad-en majd így tudod elérni a netet. Ha kihúzod a kábelt, az asztali gépen is így tudsz csatlakozni, de szerintem jobban jársz, ha marad.
2020. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:
Tökjókat írtatok egy számtech analfabétának! Köszi!
2020. ápr. 2. 22:00
 35/50 A kérdező kommentje:

[link]



Ez olyan router,ami 4 G adaptert kell tenni?

2020. ápr. 2. 22:02
 36/50 A kérdező kommentje:
Amibe*
2020. ápr. 2. 22:03
 37/50 A kérdező kommentje:
Ja,igen,ez vezetek nelkuli es te vezetekeset mondtal. Az miert jobb?
2020. ápr. 2. 22:05
 38/50 anonim ***** válasza:
Igen, ez jó, bár nem a legmodernebb, csak N-es Wi-Fi-t tud (emlékszel, Wireless-N). Emellett - bár erről nem volt szó - a vezetékes része sem a leggyorsabb (10/100 Mbit/s), bár ez egyelőre nem számít. Azt írtam, hogy "lehetőleg vezetékest keress, elég sok a mobil" azaz olyan, ami akkumulátorral megy, kicsi, hordozható. Vezeték alatt itt azt értem, amivel bedugod a konnektorba.
2020. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

Megjott. Ezt be kell dugni konnektorba.

Van egy kis gond,mikro sim kartyat dugnam bele,de elnyelne teljesen utana hogy veszem ki?!

2020. ápr. 3. 15:45
 40/50 anonim ***** válasza:
Olvasd el a használati utasítását. Gondolom úgy, mint a memóriakártyát, egy kicsit meg kell nyomni.
2020. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!