Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a géphez van értelme...

Ehhez a géphez van értelme 144 hzes monitort venni?

Figyelt kérdés

Processzor: Intel i5 10400F

Memória: 16GB 3200MHz DDR4 RAM Kingston HyperX Fury Black CL16 (2x8GB)

Videókártya: ASRock Radeon RX 5600 XT Phantom Gaming D3 6G OC

Alaplap: ASRock Z490 Phantom Gaming 4

Tároló eszköz: HDD: 1TB Toshiba 3.5" P300 SATAIII winchester OEM + SSD: 500GB Kingston SSD M.2 NVMe A2000

Ház: Zalman Z7 NEO

Tápegység: Seasonic Core GM 650W Gold


Szeretnék egy qhd-s, 144 hzes monitort, nyílván játékoknál full hdben menne, és a netezéshez, filmekhez kéne a qhd. Van értelme, vagy ezzel a konfiggal felejtős?



2022. febr. 16. 23:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
6%
Hát kételkedj, akkor hazudok. :D Nevetségesek vagytok, főleg a lepontozással. Többségetek egy csgo silver noob, de azért szakértőt játszik.
2022. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
0%
CRT-n a 120 és 200 hz között sem látni semmit viszont...Hülyeségeket beszélsz 29-es. Előző voltam megint.A monitortechnológiától is függ sokminden...
2022. febr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
0%

Eleve ott kezdődik a hiba, hogy te látni akarod a különbséget, nem érezni. Amikor van egy rendes egered, és játszol, akkor ÉREZNI fogod a különbséget, nem "látni". Azt fogod érezni, hogy elhúzod gyorsan az egeret, és reszponzivabb az, amit látsz az egér mozgatásához képest.


Megint egy silver magyaráz, de miért? Dunning Kruger nemzeti park a neve a gyk szekciónak.

2022. febr. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
0%

Előző vagyok újra.Talán amit éreztem 144 és 240(280 overlock) hz közt az csak a még finomabb egérmozgás volt.De ezt is csak cs:go-ban tapasztaltam,ahol több száz fps-ek megvoltak...

De a végén visszaadtam a 240 hz-es monitort,nem jött be az ips nekem.Sötétebb részeknél ragyogott a fekete...Visszamentem tn-re.Nem pontoztalak le,hanem félig hasznosnak jelöltem a válaszod...144 és 240 hz között tényleg csak az veszi észre a különbséget,aki tudja mit figyeljen a monitoron.Ha megvan a kellő fps szám(240 + fps),akkor talán minimálisan észrevehető,h. még élesebbek a textúrák egér mozgatásakor,illetve még kevésbé "törik" a kép,illetve még egy kicsit gördülékenyebbnek érezni az egérmozgást.2003 óta játszom fps-ekkel amúgy.Akkor te még sztem nem is éltél...

2022. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
0%

Haver, 2006-ban már GPS lanon CS-ztem, ne fogadj nagy dolgokban, 386-al kezdtem az FPS-ezést.


Tényleg nem értem mire ez a nagy arc, mikor leírod, hogy te is éreztél különbséget? Hát legalább a googlet használjuk már...

2022. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
51%

[link]


Ha esetleg nem tudnád mi az a GPS

2022. febr. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
68%
Előző vagyok.Én meg már a Commodore 64 korában toltam,kockára ültem a se**em. a gép előtt...386-oson ment a Doom első része például meg a Terep 2 game...De ha már csé-re vered magad,én már 1.5-el is játszottam internet kávézóban lanba még a 2000 években kisfiam... :P
2022. febr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
68%

Nem LAN-ba játékról beszélek, hanem magyarország legnagyobb versenyéről. 2000-ben mindannyian lanoztunk, nem nagy dolog, ettől nem leszel kompetens.


A commodorral sem. Egyet árultál el eddig, hogy CS-ben semmit sem értél el, valószínűleg azóta sem értél el semmilyen szintet FPS-ek terén, amiből arra lehetne következtetni, hogy az abszolút laikusnál többet tudsz a magas szintű játékról. Én tudok. Persze, ha tévednék bármikor szívesen fogadom a nicked, ha tévednék, akkor ismerlek.

2022. febr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
68%
Én olyan Lanokra nem jártam,mint amit írsz.Soha nem érdekelt ennyire a dolog.De a cs:go-ról viszont elég sokat tudok,mert sza**á játszottam mindegyik részét.2003-tól nekem is volt itthon saját netem és gépem is már.Nekem a cs:source volt a kedvencem igazából.Tött tízezer órám van a counter strike részekben...
2022. febr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
16%

Amit írok? Sorol a nevüket, mert olyan nincs, hogy "olyan", azoknak mind nevük voltak (DXEC pl.), és aki ezeken járt, az meg is jegyezte a nevüket. Nekem hiába vetítel :D


Nah, CSGO. ESEA rank, Faceit lvl? Ott kezdődik az, hogy tudod miről beszélsz.

2022. febr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!