Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a géphez van értelme...

Ehhez a géphez van értelme 144 hzes monitort venni?

Figyelt kérdés

Processzor: Intel i5 10400F

Memória: 16GB 3200MHz DDR4 RAM Kingston HyperX Fury Black CL16 (2x8GB)

Videókártya: ASRock Radeon RX 5600 XT Phantom Gaming D3 6G OC

Alaplap: ASRock Z490 Phantom Gaming 4

Tároló eszköz: HDD: 1TB Toshiba 3.5" P300 SATAIII winchester OEM + SSD: 500GB Kingston SSD M.2 NVMe A2000

Ház: Zalman Z7 NEO

Tápegység: Seasonic Core GM 650W Gold


Szeretnék egy qhd-s, 144 hzes monitort, nyílván játékoknál full hdben menne, és a netezéshez, filmekhez kéne a qhd. Van értelme, vagy ezzel a konfiggal felejtős?



2022. febr. 16. 23:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
33%
Nem jártam soha ilyen rendezvényekre.Főleg még a dolog kialakulásának hajnalán...Ez nem vetítés.Játékba több tízezer órám van.Sokat mm-eztem 1.6-al,aztán sourceval,utána a goval.Ezt írtam.Engem ESEA és Faceit meg ilyenek hidegen hagynak.Meg a francnak van kedve kigooglezni ezeket a puccos elnevezéseket...Ne aggódj azért tudom h. nagyjából mik ezek...Esea az videójáték bajnokág.A faceit is olyasmi,van online szolgáltatása meg s*art sem ér,én nem fizetnék senkinek,hogy játszhassak a játékkal,mert hogy ott kevesebb a cheater...Na mindegy.Csak írtam,hogy lásd nem vagyok madár,vagy hülye.Én akkor kiakadtam,amikor ingyenessé tették a cs:go.Bevallom mostanában szívesebben tolom a bf 5-el.Csét kicsit unom már talán.Valorant és társait meg ki sem próbálom :D Pubg is egy rakat...Pedig ezekkel nem is gémeltem még soha :D
2022. febr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
0%

"Nem jártam soha ilyen rendezvényekre."

erről van szó


"Sokat mm-eztem 1.6-al"


1.6-ban nem volt MM, ahogy CS:S-ben sem


"Sokat mm-eztem 1.6-al"


"Engem ESEA és Faceit meg ilyenek hidegen hagynak"


Hidegen, mert ott megtanítanák veled, hogy mi az a CS. Ezek premium külső MM szolgáltatók, a global elite a belépő szint, akkor megtanulod, hogy a global elite (vagyis a játékosok felső 1%-a) még csak annyit jelent, hogy tudsz bevásárolni


"én nem fizetnék senkinek,hogy játszhassak a játékkal,mert hogy ott kevesebb a cheater..."


Azért használjuk általában, hogy visszalőjenek, MM-en nem lőnek vissza


"Na mindegy.Csak írtam,hogy lásd nem vagyok madár,vagy hülye"


Sokkal nagyobb vagy, mint gondoltam.

2022. febr. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
68%

42-ben írod az okosságot.Közben nevetségessé válsz.1.6 korában még nem is lehetett multiban tolni?Így értettem az mm-et.Miért ne lehetett volna te bolond...



A többi maszlag meg nem érdekel amiket zagyválsz a cséről.Mégis mit kéne annyira tudni a cséről amibe több ezer órát belepumpáltam?

Egy ideig élveztem a beszélgetést pedig.Amúgy mit szívsz?Nekem is adhatnál belőle hogy megértselek...

2022. febr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
27%

A multiplayer MP-nek nevezhető esetleg, az MM matchmakinget jelent. Fú, te jó isten ekkora noobbal minek vitatkozom :DDDDDD


Semmit sem szívok, csak tudod, ez olyan, mint amikor a POT BOT magyaráz, hogy nincs értelme a jó egérnek. Én sem megyek a fizikusoknak megmagyarázni, hogy milyen eszköznek van értelme, meg nincs a munkájukban, lehet neked sem kéne véleményt alkotni, hogy egy professzinális esporthoz milyen eszköz hasznos, és milyen nem. Nem ? Dunning-Kruger nemzeti park.

2022. febr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
68%

:) Azért a 144hz-től már elég messzire elment a téma.Hallod ember ott gurul a gyógyszered éppen...


Ezt a természetvédelmi terület dolgot sem értem,meg a pot botos dumád sem világos...De az eredeti kérdésre visszatérve tartom a véleményem h. alig észrevenni a különbséget 144 és 240hz között.Téma a továbbiakban off,mert nem akarok egy csé függővel chatelgetni a gyékán feleslegesen,aki folyamatosan sértewgetni próbál és beszéli a hülyeségeit. Amúgy szerintem te magadban is szoktál beszélgetni vagy ilyesmi.Valami stikkes pali lehetsz. :D Na jó éjt.Azért voltak élvezhető részek is abban amiket írtál.De nagyítóval kellett megkeresnem...

2022. febr. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
68%
A csébe tudod mi a hasznos...Az aimbot.A nagyszerő esportolók nagyrésze is csalik ezerrel,Csak épp nem ilyen hagyományos modon.Hanem például hardverbe épített cheatet használnak meg ilyenek.Kicsit túlspilázod ezt a csés dolgot,mintha tényleg annyit érne...Ha legalább igazi sportoló lennél,mondjuk autóvesenyző,vagy akármi.Vagy mondjuk úszó.Akkor megérteném h. itt osztod az észt.De így gyékán keresztül inkább nevetséges volt ahogy vergődsz :D Na pá
2022. febr. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
28%

Pont azért, mert nem érted ennek a felét sem kéne már felfognod, hogy én magas szinten CS-ztem, ráadásul az, hogy nem érted mi az a Dunning-Kruger nemzeti park, majd tovább beszélsz az elgurult gyógyszerről még tovább tetézi ezt.


Értsd, top játékos voltam Cs-ben már a 2000es évek végén is, CSGO-ban pedig europa top játékosaival mixeltem, napi szinten. És én azt mondom, hogy a 240hz érezhető, jobb, mint a 144hz. Nincs hatalmas előrelépés, mint 60 ról 144-re, de van. Aki ennek az ellenkezőjét állítja, az nem tudja miről beszél, és a Dunning-Kruger effektus nevü kognitív torzítás áldozata.


[link]


A jövőben nagyobb szerénységet

2022. febr. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
68%
Magadnak mondd h. nagyobb szerénységet.A mesés megnyilvánulásaid után ki merem jelenteni,hogy egy okosnak tűnni akaró tini vagy csak,aki megpróbál idősnek és tapasztaltnak látszódni nálam.De gyenge próbálkozás volt.Ha visszaolvasnál láthatnád h. mit írtam a hz-el kapcsolatban már a csés ömlengésed előtt jóval
2022. febr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
27%
Jaj bakker, fél 2 van, én meg azt olvasom, hogy 40+ éves vén kockák azon vitatkoznak, hogy ki CS-zett előbb, mert akkor majd az tudja jobban, hogy mennyit számít a képfrissítés. Édes istenem :D Azért ez az általános iskolás vérpistike szint :D
2022. febr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
0%
Olvass vissza,én végig a kérdésre próbáltam ráírányítani a hülye kölkét...De ez csak löki a csés szakmai múltja dumáját...
2022. febr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!