Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a géphez van értelme...

Ehhez a géphez van értelme 144 hzes monitort venni?

Figyelt kérdés

Processzor: Intel i5 10400F

Memória: 16GB 3200MHz DDR4 RAM Kingston HyperX Fury Black CL16 (2x8GB)

Videókártya: ASRock Radeon RX 5600 XT Phantom Gaming D3 6G OC

Alaplap: ASRock Z490 Phantom Gaming 4

Tároló eszköz: HDD: 1TB Toshiba 3.5" P300 SATAIII winchester OEM + SSD: 500GB Kingston SSD M.2 NVMe A2000

Ház: Zalman Z7 NEO

Tápegység: Seasonic Core GM 650W Gold


Szeretnék egy qhd-s, 144 hzes monitort, nyílván játékoknál full hdben menne, és a netezéshez, filmekhez kéne a qhd. Van értelme, vagy ezzel a konfiggal felejtős?



2022. febr. 16. 23:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
0%
59.Én igazából nem is haragszom annyira erre a lököttre :D Jókat is írt,meg jókat is mulattam. :D Azért mi előttünk is már tele**arták a kérdést már mások ennél nagyobb fa**ságokkal.Egy dolgot nem szeretek az oldalban.Néha nem tudni,hogy ki kinek is válaszol :D.Ebből is szoktak félreértések lenni.
2022. febr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
0%
Szeretek kötekedni, csak épp abba kötök bele, amibe lehet is. Kritizálok, nem kötekedek, más a kettő. Kritizálni pedig csak azt lehet, amiben hiba is van. Itt volt jó sok, kezdve az abszolút ape hsz "24fps"-es baromtól egészen a magát FPS huszárnak gondolóig, aki szerint az MM = multiplayer.
2022. febr. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként tényleg csak annyit kívántam érzékeltetni, hogy nekem kergetni kellett a beton fix 300fps-t, a számomra legjobb egeret, egérpadot, monitort, az utolsó ms-t, mindent, mert olyanok ellen játszottam, akik a másodperc töredéke előtt felmosták az emberrel a padlót, ha kamillázott. Emiatt én megkerestem a legjobb körülményeket, és így tudom, hogy milyen a jó egér, egérpad, vagy épp monitor. Engem nem érdekel, hogy jobb vagyok-e nálad, miért érdekelne? Pont leszarom. Csak utálom, amikor ebben a témában szakértenek azok, akik egyébként tényleg maximum a CS public serverein játszottak.
2022. febr. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
68%
Ezt a háromésfél karikás hatvankettest tényleg agyon kéne csapni :D Ezek az angol kifejezések sem érdekeltek soha,mert magyar vagyok,ezen a nyelven is beszélek.mm matchmaking szted nem tudom?...Te tényleg erre mész h. kötözködj mindenen.Jól írták feljebb...
2022. febr. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
0%
Hát de baszdki, ha nem tudod az alapvető dolgokat, akkor minek adod elő magad? :D Ráadásul extrémen gyerekes ez a mentalitás, "bár nem tudom miről van szó, azért kikérem magamnak, hogy azt mondják nem tudom miről van szó, jó!" Mintha egy villanyszerelőnek magyaráznál, hogy te az ampert nem érted, de azért jó vóna, ha komolyan venne téged, hogy milyen a jó multimeter. :D
2022. febr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
68%
...Én is igy állok hozzá.Minden technikai sport erről szól,amit 63-ban olyan szépen megfogalmaztál.Az lesz előnyben akinek jobb a perifériája.Látod ezt is tudom.De az is lehet h. csak egy trollocska vagy,csak sok Kodiak blogot olvastál a csé beállításokról... :D
2022. febr. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
0%

Cséről nem akarok komolyan beszélgetni azért na.Mégiscsak egy játék csak. :P

Amúgy a multiméter használatához sem kell villanyász végzettség... :D

2022. febr. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
0%

66


Nem attól leszel jobb, ha jók a perifériád, csak azok segítenek kihozni magadból a maximumot. Nem leszel automatikusan jobb attól, hogy a kezeld alá rakok egy minőségi egérpadot, de teret ad a fejlődésre, míg egy zsepkendő nem.


Játék vagy nem, magas szinten űzik.


"Amúgy a multiméter használatához sem kell villanyász végzettség... :D"


Nem kell, de nem oktatnám ki a villanyászt arról, hogy melyik a jó, csak azért, mert megmérem itthon magamnak a tescossal, hogy van-e test :D

2022. febr. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként pedig, a CS-t (és más esportokat, főleg pl. DotA2) teljesen felesleges ilyen szinten lenézni, ezzel csak azt bizonyítod, hogy semmit sem tudsz az esportokról. Ezek a játékok valahol a sakk\poker környékén helyezkednek el, a CS magas szinten űzése olyan fizikai igénybevétel egyébként, hogy simán sportnak lehet nevezni. Lőjj le aim_botson minden nap reggel bemelegítés gyanánt legalább 1000botot, aztán rájössz, hogy miről beszélek. 200 körül kiégsz, 500környékén a vállad lefog szakadni.
2022. febr. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
25%
Egyébként a snooker vagy a darts sem nagyobb sport, mégis a sporttv-n nézzük. Nagyon boomer vagy apám
2022. febr. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!