Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a géphez van értelme...

Ehhez a géphez van értelme 144 hzes monitort venni?

Figyelt kérdés

Processzor: Intel i5 10400F

Memória: 16GB 3200MHz DDR4 RAM Kingston HyperX Fury Black CL16 (2x8GB)

Videókártya: ASRock Radeon RX 5600 XT Phantom Gaming D3 6G OC

Alaplap: ASRock Z490 Phantom Gaming 4

Tároló eszköz: HDD: 1TB Toshiba 3.5" P300 SATAIII winchester OEM + SSD: 500GB Kingston SSD M.2 NVMe A2000

Ház: Zalman Z7 NEO

Tápegység: Seasonic Core GM 650W Gold


Szeretnék egy qhd-s, 144 hzes monitort, nyílván játékoknál full hdben menne, és a netezéshez, filmekhez kéne a qhd. Van értelme, vagy ezzel a konfiggal felejtős?



2022. febr. 16. 23:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
0%

Nekem miért kéne szerénynek lennem, mikor én az FPS-ek területén "szakértőnek" bizonyulok? Nekem mire kéne szerénynek lennem, mikor te itt megmagyaráztad nekem, hogy hülye vagyok, majd megmondtad, hogy 2003-ban lanoztál, és én még élni se éltem akkor? Miközben kiderült, hogy amit te LAN-nak hívtál egy pincében összetologatott BOT party volt, én meg 1évvel rá már Dozerék ellen versenyeztem az ország legnagyobb versenyén? Én nekem kell szerénynek lennem, hogy? Tényszerűen közöltem, te meg hablatyoltál. Nevetséges


49


Nyilván semmi más célom nem volt vele, mint érzékeltetni, hogy inkább Dzsudzsák Balázst hallgatom meg egy focicipő tekintetében, mint Gipsz Jakabot a kocsmában.

2022. febr. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
17%
Na most szögezzük le: attól, mert valaki sokat játszott egy JÁTÉKKAL, nem lesz a kutya fülének sem a szakértője :D
2022. febr. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
26%

én nem sokat játszottam, hanem objektív eredményeim vannak a játékban. Nem érted, igaz? Mindegy.


Leszarom amúgy, hát szakértsen akkor a gyerek, aki azt sem tudja, hogy mit beszél, engem nem igazán érdekel :D


Azért gondolkodj el azon, hogy mikor fogsz te olyanokkal játszani, mint ilyen srácok, én napi szinten tettem (velük is, ellenük is, ESEA-n)


[link]

2022. febr. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
0%
:) Hatásvadászat bepróbálkozás...A kisfiú azt hiszi h. ér valamit a csés tudásával.Az esport egy kalap szart sem ér főleg itt ebben az országban.Mégis mit vársz?Hogy hajbókoljak előtted mert te voltál egy két országos lanon?Az utolsó mondatod is lopott...Te vagy nevetséges kedves cségóproplayerhü**egyerek.
2022. febr. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
52%
Még mindig ezen vitatkoztok, miért nem teszitek privátban?
2022. febr. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
0%

54


Nem kell semmit, csak fogd be a pofád, mert nem tudod miről beszélsz, nem érted? Hát nem érdekel engem mit gondolsz, csak hülyeséget ne hordj össze.

2022. febr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
0%

Egyébként pedig ezt nem én írtam


"2003 óta játszom fps-ekkel amúgy.Akkor te még sztem nem is éltél..."


Lehet nem kellett volna a projektcióid tolni itt, és akkor nem mutatom meg hol a helyed. :D

2022. febr. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
0%
:) Max törlik a kérdést a modik.Úgyis egy buta kérdés volt...Tényleg nem is tudom már lassan 10 éve vannak 144 hz-es lcd-k amúgy.
2022. febr. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
68%

A kérdéssel nem lenne semmi baj, a 3 és fél karikás alapból szeret kötekedni, de akkor meg legyél okosabb és hagyd rá, ennyi az egész.

Bár nekem aztán mindegy, csak jeleztem, hogy ha privátban tennétek max nem kaptok figyelmeztetést vagy ilyesmit.

2022. febr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
0%
az 57-es válaszodat olvasva még most is mosolyra görbül a szám :D
2022. febr. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!