Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wifi probléma. Sejtem,...

Wifi probléma. Sejtem, senki se fogja tudni a választ de megkérdezem. az itthoni hálózatom úgy néz ki hogy emeleten egy linksys router figyel openwrt van rajta. a földszinten egy totolink router meg egy ax 1800 xiaomi. Egyik nap eltűnt?

Figyelt kérdés

2.4g net, keresgéltem az okát.


Néha ment a linksysen a 2.4g de sokszor nem, kb 70-80 csatlakozásból egyszer..

Ma már ez se..

Egyik routeren se megy a 2.4g, mindegyiket lekötöttem külön külön, de nem megy. Az openwrt-s linksysen néha még kap ip címet, vagyis a request megy (a dhcp server írja) de a válasz nincs, a többin ennyi se.


a 2.4g channel nincs tele, mert ha kiresetelem a routereket és tovább natolják a belső hálómat akkor működik stabilan. De ap modeban, tehát dhcp tiltva, fix ip cím nem mennek.


egyik se..


Mi lehet ez ? 1 napja szopok vele.


2022. márc. 8. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
5 Ghz-en működnek a routerek amúgy? Mert ha csak így egyik napról a másikra egyszerre nem működik a 2,4Ghz egyik routeren sem, akkor valami vagy valaki blokkolhatja a jelüket a 2,4g-n. Vagy esetleg előző napokban te vagy valaki letilthatta a firmware-ban a 2,4g-t akár véletlenül is, de ezek csak tippek.
2022. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Shaddark ***** válasza:
Vagy csak simán elromlott az eszköz...
2022. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!