Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows Vista tényleg olyan...

Windows Vista tényleg olyan rossz amilyennek beállítják?

Figyelt kérdés

Most , hogy rávágják az emberek , hogy rossz azt kész az nem érv.

Pl SP2-es szervizcsomaggal is olyan használhatatlan lenne egy erős gépen tegyük fel 4 magos processzor 4 giga ram és egy 1GB VGA mellett ???


2012. márc. 21. 17:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem, és régen sem volt az, csak a sok negatív reklám és a driverek hiánya miatt lett olyan hírhedt. Általában csak az szidja, aki nem használta soha.
2012. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
6%
Én használtam munkahelyen, és tanúsíthatom, h még annál is szarabb. Nemcsak a driverek hiánya, hanem pl. nem lehetett sajátgépben törölni semmit, mert összeomlott az explorer.exe, el kellett indítani a total commandert hozzá :)
2012. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%
A lényeg röviden, hogy akartak egy Win 7-et fejleszteni és nem jött össze csak másodjára. Az első próbálkozást nevezhetjük Vistának. Felesleges erőforrás zabálással, bugokkal, crashekkel.
2012. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
17:52: A munkahelyi használat mióta számít, amikor semmihez nincs jogosultságod, és a céges rendszergazdák mindig mindent elqrnak? Ne abból indulj ki.
2012. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
A sokadik service pack után használhatóvá vált.Én is utáltam de most már jónak mondható,céges a laptopom és legális szoftver ez van hozzá.
2012. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 P.O.C. ***** válasza:
72%

Nem volt sz*r megjelenésekor sem, csak a hardver és szoftvergyártók akkor még nem voltak képesek fölnőni a feladathoz.

Utána már megemberelték magukat a gyártók, illetve a Microsoft is kiadta az SP1 -et és az SP2 -t is. Azóta már nagyon jó kis rendszer lett belőle, semmivel nem rosszabb a Windows 7 -nél, csak teljesítménybe marad tőle el egy picit.


Amúgy emlékszem ugyan ez volt Windows XP -vel is. Azt is csak köpködték annó, ez nem fut az meg szaggat, stb, stb.

És inkább visszarakták a Windows 98 -at. Ma meg már sokan foggal körömmel ragaszkodnak hozzá.

2012. márc. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Akkor részben az emberek agyatlansága miatt kezdett olyan rosszul a vista. De általában még szerintem az is azt mondta hogy rossz aki egyáltalán nem használta csak olvasta valahol.
2012. márc. 21. 18:19
 8/25 anonim ***** válasza:
6%
Azért álljon meg a menet, amikor két több száz megás SP kell, hogy rendesen működjön valami, azt ne nevezzük már jó szoftvernek. Húznának rá az egészre 1 évet és rendesen adnák ki inkább.
2012. márc. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Az összes Windows már az első verzió feltalálásánál el van cseszve.

Csak össze kell hasonlítani hogy mit tud egy 700Mb-os Linux CD installációs lemez, meg mondjuk egy 2,3Gb-os Windows 7 lemez installáció után.

A telepítési időről már nem is beszélve.

Ha ugyanazt a képességeket elakarod érni a Windowson, felkel pumpálni még legalább 20-30 Gb-ra.

És akkor meg csökken a stabilitás meg a gyorsaság.

Persze erre sokan rávágják akkor miért mégis a Windows a menő?

Hát miért az elavult benzines autó a menő, és nem az új elektromos? :-)))

2012. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%
Tudtam, hogy előbb-utóbb megjelenik egy linux fanboy is.
2012. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!