Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A4tech bloody gaming v7-ről...

A4tech bloody gaming v7-ről vélemények? És érdekelne egy pár dolog róla (több lent)

Figyelt kérdés
Új egeret szeretnék venni és árban is, kinézetre meg tudásra is jónak tűnik és továbbá érdekelne hogy mi ez a core 2 meg core 3, ultra core 3 hozzá és driver jár-e hozzá,és most itt miért cpi van és nem dpi és hogy ugye cpi-t úgy állitok vele, hogy duplaklikk + görgő na de játékon belül ha véletlen ugyanezt a kombinációt nyomom akkor elállitódik esetleg a cpi vagy van erre is valami megoldás?

2014. ápr. 1. 18:53
 1/1 tp-link tp válasza:

Én nem értek annyira hozzá bár szerintem az dpi nem cpi ... na mind1...errol az egérről jókat hallani... elég sokan is vásárolták... a szenzorja optikai a neve nincs odairva ... jónak tűnik... erről a softwerrol amit hozzá le tudsz húzni az oldalukról ezek a core valamik valami olyanok akarnak lenni hogy egyet kettot vagy haarmat lőjon ... stb. Meg segiti a celzast jatek kozben...ezeket mk

Mindent be tudsz alitani... a vilagitastol kezdve az erzekenysegig... remélem segítettem valamit... a youtubon keres rá ... ott van bemutató a progihoz ☺

2016. júl. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!