Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PC lecserélésére mennyi a...

PC lecserélésére mennyi a reális munkadíj?

Figyelt kérdés
20-30eFt-os használt PC keresése, beszerzése, feltelepítése, beüzemelése.
2015. dec. 29. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Keresni , beszerezni te is tudsz , a telepítést ha szakértőre bízod akkor az kb 3-4 ezer forint.
2015. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Gábor_79 ***** válasza:
Ha van már otthon egy Sata HDD és valamilyen számítógépház (talán akármilyen nem jó), akkor a legolcsóbb 1150 foglalatú Intel alaplapot, plusz a legolcsóbb Celeron processzorral, 4 Gb memória, 350W FSP tápegység 34 ezer forintért megkapod, plusz szállítás ára.
2015. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
ha van haver akkor 0 forint. nem kell hozzá semmi tehetség. egyszer átnyálazod a youtubon vagy kézbe fogod a telefont és követed azt amit látsz.
2015. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Trevor. ***** válasza:

Most te akarod lecseréltetni valakivel a gépedet, vagy te akarsz munkát adni valakinek és ő(ke)t akarod megfizetni vagy vagy te segítesz másnak gépet lecserélni, de nem tudod, hogy mennyit kérj érte?


Mert lehet velem van a baj, de nem igazán értem, hogy mit is akarsz kérdezni pontosan.

2015. dec. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én sem nagyon értem, hogy most ki és mit szeretne csinálni.
2015. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Direkt nem írtam le, hogy melyik vagyok, ennek nem kéne befolyásolnia a válaszokat. Mert amúgy a kérdés szerintem egyértelmű. Az első három válaszoló nem tudom miért ilyen biztos benne, hogy melyik vagyok.:)


Maradjunk a kérdésnél légyszíves. Tehát a beszerzéstől kezdve a kábelek bekötéséig a végső helyén (tegyük fel hogy szomszédok csinálják egymásnak, tehát nincs útiköltség a beüzemelésnél) mennyi a reális munkadíj?

2015. dec. 29. 12:04
 7/18 anonim ***** válasza:

Szomszédok egymásnak? Ha jó a kapcsolat, akkor egy köszönöm, vagy egy doboz sör. Ha ismeretlenek, én lehet ingyen csinálnám, mert jó lesz velük a kapcsolat. Ha nincs ilyen szándékom, és a dollárok lebegnek a szemgolyóimban, mint Dagobert bácsinak, akkor szerintem pár ezer Ft. Elvégre számlát nem fogsz adni, nem fogsz kapni, nem vagy üzlet, nem is biztos, hogy szakember a másik, meg te sem, stb, úgy hogy pár ezernél nem több.


ipon.hu-n a gépösszeszerelés egy teljesen új gép esetében akciósan 1905 Ft.


PC keresése = google? Ezért én nem kérnék pénzt, meg én sem fizetnék azért, hogy valaki a googleben böngészik.

Beszerzés? Elmenni érte? Vagy ő elmenne érte? BKV jegy, vagy benzin maximum. De reális áron, tehát nem egy fél tank benzin a 8 kilométerre.

Telepítés? Manapság 1-2 óra a telepítés, és ugye minden fölteszi magát, neked/neki csak el kell indítani a programot. Tudod, manapság már nem a háziasszony mos, hanem a mosógép. ;)


Szóval kiindulásnak jó az ipon ára, arra a beszerzés, meg akkor legyen egy óradíj, ami mindenre értendő. Google, telepítés, stb. Pár ezer forint. ;)

2015. dec. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
Munkatársaimnak és ismerőseimnek csoki plusz kóláért takarítom újra telepítem szóval attól függ tudsz e számlát adni/kapni xxD
2016. jan. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

20-30e forintos hasznalt pc?

"nincs az a penz"

Legalabb 10e, de annyit az egesz nem er.

Megfelelo kapcsolat eseten ingyen, egy sorert/csoki/kola, akarmi (majd a masik egyszer ugyancsak ingyen csinal valamit, amihez meg o ert), de maga a utanajaras-beszerzes-telepites-stb oradijban tobb lenne realisan, mint az egesz cucc.

2016. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Maradjunk a kérdésnél légyszíves. Tehát a beszerzéstől kezdve a kábelek bekötéséig a végső helyén (tegyük fel hogy szomszédok csinálják egymásnak, tehát nincs útiköltség a beüzemelésnél) mennyi a reális munkadíj?"


tehát te akarsz össze szerelni másnak gépet így már le eset. de most ezért képes vagy 1-2 ezer forintot el kérni ? most mi az a 2 doboz cigi vagy 10 sör ... én ingyen csinálnám ennyire ne legyünk már embertelenek hogy mindenkiből a pénzt kell ki csalni minden apró dologért .

2016. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!