Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kikérni. Szerintetek ez egy jó (középkategóriás) gamer gép? Megérkezett minden alkatrész, már csak az összeszerelés hiányzik.

Figyelt kérdés

Gépház: DeepCool DUKASE V2 (alsó tápos)

Alaplap: MSI Z170A GAMING M5 (DDR4, LGA1151 proci)

Processzor: Intel Core i7-6700K

RAM: Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Savage

Videókártya: EVGA GTX 1070 8GB DDR5 Founders Edition

Táp: EVGA 750W NEX750 SuperNOVA G2 80+ Gold


Módosítani már nem nagyon tudok (szeretnék). Az alkatrészek már mind nálam vannak, már csak az összeszerelés van hátra. Szerintetek okés ez a gép?



2016. aug. 6. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 A kérdező kommentje:
Nem, csak ma volt rá időm. A véleményekre meg kiváncs voltam, de a hasznosabbik fajtából, tudod.
2016. aug. 7. 16:07
 22/76 anonim ***** válasza:

Ááá, szóval nem küldesz képet. :D


Tudod mit? Veszek én is egy ilyesmi gépet, sőőőt, már meg is van! Csak azokkal a változtatásokkal, amit írtam. Illetve én egy Zalman Z9 Neo házba raktam az egészet. Mit szólsz? Jó gép? :D

2016. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 A kérdező kommentje:
Nem fogok magyarázkodni, meg bizonygatni olyan embernek akit nem is ismerek. Ha nem akarom megmutatni, nem fogom megmutatni. Ez már az én dolgom. Attól mert te nem hiszed el, hogy ez a gép már itt csücsül a szobámban, attól még én jól fogok aludni este, és használni fogom amiért megvettem.
2016. aug. 7. 16:41
 24/76 A kérdező kommentje:
Az már a te bajod, hogy ilyen dolgokra pazarlod az időd.
2016. aug. 7. 16:42
 25/76 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, én küldök képet az én i7 konfigomról, amit most raktam össze az előbb és egy ujjamat is feltartom rajta, hogy hiteles legyen :D

2016. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:
Nagyszerű. Csak annyi ezzel a baj, hogy rohadtul nem érdekel a géped. Amúgy meg szerintem komolyan gondolkozz el az életeden ha ilyenekre van energiád. Ha meg feldúlt lettél az előző kommentemtől akkor nyugodj meg, ez a kérdés arról szólt, hogy véleményeket szerettem volna olvasni a konfigról. A kevésbé sem érdekel, hogy valaki is kételkedik abban, hogy egy ilyen konfigot vettem. De bocsáss meg, ha manapság az az elvárás, hogy ha itt vagy egy topicban akármilyen kérdést tesz fel valaki, képet muszáj feltölteni róla. Mert enélkül normális választ nem kaphat az ember. Megjegyzem, ígérem.
2016. aug. 7. 16:57
 27/76 anonim ***** válasza:

Te sajnálsz le? Akinek ideje van kamu kérdéseket irogatni? :D

Én táppénzen vagyok, ráérek :D


Sőt, fele annyi időből tölthettél volna fel képet, mint amennyit itt töltesz el a felesleges pofázással.

2016. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 A kérdező kommentje:
Nagyon ráálltál erre a kamu kérdés dologra. Végülis teljesen egészséges egy olyan dolgon agyalni ami ha igaz, ha nem, semmit sem változtat a jelenlegi helyzeteden. De hát végülis te tudod. Én nem lesajnállak, csak nem értwm a gondolkodásmódod. Meg amúgy igazad van. Én is hülye voltam, hogy leálltam veled "veszekedni". Csak gondoltam hátha kapok még egy megerősítő választ, hogy nem rossz gép ez, mert azt gondoltam feltűnt a válaszolók többségének, hogy egy ilyen kérdés alapján nem lehetek teljesen benne a pc világában. Az előző kommentem meg az előző "képes" megnyilvánulásodra irányult. Erre értettem, hogy ilyenekre van időd, hogy az interneten egy idegen embernek "jól bemutatsz", hozzáteszem tök feleslegesen. Na meg ez is téged minősít, de a te dolgod. Én is hülye vagyok, hogy erre szakítok időt, igazad van. Ez meg az én bajom. Törlöm a kérdést és mindenki mehet a dolgára. De azért remélwm te is jól fogsz aludni este. Sok szerencsét.
2016. aug. 7. 17:20
 29/76 anonim ***** válasza:

Már megírtam, hogy a felírt összeállítás elég gáz, összességében kaka. Az indokokat is mellékeltem illetve a megoldási lehetőséget is egy másik kommentben.


Addig vársz, amíg valaki azt nem írja, hogy SZUPER? Min változtat az? Mit befolyásol egy idegen ember véleménye?


Aki vásárlás előtt kérdez, az intelligens. Aki utána és csak a megerősítő válaszokra vár az buta.


Egyébként ez a kétkedés részedről hogy jó vagy sem a konfig csak álca, nagyon is hibátlannak gondoltad mindeddig, csak dicséretre éheztél, mint "hozzá nem értő", aki de jó gépet rakott össze. Igen, valóban nem rossz, de a jó az meg nem ilyen.


Remélem érthető :D

2016. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 A kérdező kommentje:
Érthető. Mielőtt megvásároltam külön külön a dolgokat néztem róla videókat. Pl a videókártyáról, az meggyőzött, az volt 165e. A prociról érdeklődtem pcx.hu-n meg ismerősömnek is ilyen cpuja van, az is meggyőzött. Az alaplapról egy cikket olvastam. A memóriával lehet, hogy mellényúltam de ez van, 16gb az nekem bőven elég. Ha bőviten akarom akkor bővitem. A Noctua procihűtőről érdeklődtem, hogy elég jó procihűtő márka. A táphoz sikerült olcsóbban hozzájutni ismerős által, így nekem bőven megérte. Az SSD meg a HDD az előző gépemből maradt meg. A gépház a legkevésbbé számít nekem. Így állunk. Összeadva túllépi a 400at a gép értéke. Ami valljuk be, nem az a sokak számára elérhető pc konfig ár. Azzal tisztában vagyok, hogy nem a legjobb ez a gép, de nem is kell, hogy az legyen. Az érdekelt, hogy a mai játékok világában megállja e a helyét ez a masina.
2016. aug. 7. 17:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!