Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kikérni. Szerintetek ez egy jó (középkategóriás) gamer gép? Megérkezett minden alkatrész, már csak az összeszerelés hiányzik.

Figyelt kérdés

Gépház: DeepCool DUKASE V2 (alsó tápos)

Alaplap: MSI Z170A GAMING M5 (DDR4, LGA1151 proci)

Processzor: Intel Core i7-6700K

RAM: Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Savage

Videókártya: EVGA GTX 1070 8GB DDR5 Founders Edition

Táp: EVGA 750W NEX750 SuperNOVA G2 80+ Gold


Módosítani már nem nagyon tudok (szeretnék). Az alkatrészek már mind nálam vannak, már csak az összeszerelés van hátra. Szerintetek okés ez a gép?



2016. aug. 6. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:

"Az érdekelt, hogy a mai játékok világában megállja e a helyét ez a masina."


Őszintén nem tudtad? :D Hagyjuk inkább, mert ez a beszélgetés már fáj, lassan fizikailag is.


A lényeg, hogy magadnak meg tudod magyarázni, mi miért jó. Ennyi. Ehhez más ember véleménye nem is kell. :D

2016. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:

szánalmas vagy hogy kamu géped van. mi van? ennyire nincsen pénzed?

gondolom e mellett a gép mellet van egy 1 milliós macbook-od meg 1 iphone 6s plus 128 gb, meg gondolom a széked is 200 000 körül van, mindenből a legdrágábbat igaz, szánalmaskám?

2016. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 A kérdező kommentje:
Na jó menjetek már a ... :D 10 éve nem volt normális gépem, erre össze tudtam szedni rá a pénz a munkából adódóan, hogy végre ne csak a nyálam csorgassam a sok videós nézése közben és én vagyok a rossz, hogy merek egy ilyen gépre beruházni és feltenni egy ilyen kérdést. Nem én vagyok a szánalmas hanem az olyan viselkedésű emberek mint a hozzátok hasonlók. Akik azt hiszik, hogy most jól megmondják a másiknak a tutit, és ebben az a legszomorúbb, hogy el is hiszik. Mit valljak még be, hogy végre ne az én szapulásomról szóljón ez a kérdés? Igen szánalmas vagyok, hogy magyarázkodok idegen embereknek, mert ez már tényleg arról szól, hogy "b*zdmeg, hogy neked erre telik". A mai világba tényleg nehéz elhinni, hogy ezekért valaki keményen megdolgozik? És akkor reménykedve várja az ember, hogy rendes válaszokat kap, mert már annyira be van zsongva egy ilyen géptől ami eddig nem adatott meg neki. De akkor bevallom azt is, hogy ennek a gépnek a 80%át ajánlották, mert mint mondtam én nem vagyok nagyon benne ebben a pc dologban. Ha meg nektek is van hasonló gépetek vagy jobb akkor nem értem a kirohanásotokat. Ha meg nincs dolgozz meg érte ahogy én is tettem. De ezt is hiba lesz leirni mert abba is bele fogtok kötni, hogy egyáltalán dolgozom e. (Megspórolok nektek egy kis energiát, a munkahelyemről sem küldök képet). Egyáltalán nem naddzolásról van itt szó. Én voltam a hülye, hogy azt hittem vannak még olyan emberek akik nem előitéletesek.
2016. aug. 7. 18:29
 34/76 anonim ***** válasza:

Inkább egy igazi alapgép, mint egy drága kamugép :D


Szerintem nem is dolgozol, egy büdöslábú főiskolás lehetsz aki a koliban unatkozik mert nem ment haza hétvégére :D

2016. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 A kérdező kommentje:
Jol megmodtad, mondjuk az eddigi kommentjeidben sem volt egy csöpp értelem sem. A témát lezártam. Remélem kiélvezted ezt a "veszekedést". Ha neked ez jól esik, hogy odatrollkodj más jószándékú kérdéséhez, akkoe csak sajnálni tudom a lelki állapotod. Döntsd el, hogy erre mit reagálsz, elolvani ugysem fogom úgy gondold meg. Na szia. Remélem nem lesznek ilyen nagy gondjaid az életben, mint ez, hogy ennyire érdekel egy idegen ember dolga. De kezdhetted volna azzal is, hogy irigy vagy egy idegen emberre. Na ez a komoly problém. :D Akkor most nem lett volna ez a "műbalhé". További sok szerencsét a későbbiekben.
2016. aug. 7. 19:42
 36/76 anonim ***** válasza:
Helló! Nem írtad le, hogy mivel játszanál, milyen beállításokon, de persze elég sok játéknak bőven elég lesz. Ez a kamu dolog meg egy nagy kamu, ha annyira élettelenek vagytok, hogy egy segítségnyújtásra szánt oldalon ki akartok baszni a másikkal, akkor én a helyetekben felakasztanám magamat. Ha pedig tényleg kamu a kérdés, akkor meg a kérdező menjen el a sunyiba. Nem tudom, sose volt érzékem az ilyenekhez, de ekkora kommentháborút indítani egy olyan kérdés miatt, ami LEHET, hogy kamu, na az időpocsékolás.
2016. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 A kérdező kommentje:
Nem pocsékolnám az időm rá ha hazudnék. Pár kommentrw válaszolnék és megunnám. Elfajult ez a "veszekedés", és én is csak azért tartottam ki idáig, hogy kimondjam a véleményem az ilyen emberekről. Az okosabb ember már a stílusomból leszűri, hogy nem egy trollkodó ember vagyok. Ezek alapján miért is lenne nekem jó egész nap válaszolgatni az ilyen előítéletes kommentekre mint az előzőek? Egy teljesen jószándékú kérdést és a sz*r gépről kezdve eljutottunk odáig, hogy mekkora naddzolós ember vagyok. Akkor valószínű, hogy mindenki naddzolós az ilyesfajta topicocnál akinek kicsivel jobb gépe van mint az átlag és fel mer tenni róla egy kérdést. A lényeg, hogy csak véleményt szerettem volna róla, aki nagyon ért ezekhez a dolgokhoz. (Teljesen komolyan gondolva a dolgot, mert ez már kb negyedjére írom le)
2016. aug. 7. 20:00
 38/76 A kérdező kommentje:
Egy jó gépet akartam öszzerakni ami viszi a mai játékokat, mivel nagyon le vagyok maradva velük. Mert már régóta nem adatott meg nekem, hogy ilyen gépem legyen. Amiért természetesen keményen megsolgoztam. De nem akaeok többet magyarázkodni. A lényeg, hogy kaptam normális válaszokat is mégha nagyon keveset is.
2016. aug. 7. 20:04
 39/76 A kérdező kommentje:
Ha mediumon viszi őket nekem az már elég.
2016. aug. 7. 20:12
 40/76 anonim ***** válasza:
Battlefront, NFS, BF1, Watch Dogs 2.. szerintem ezeket vinné akár médiumon is, de persze, ha csak 1920*1080-as felbontásban játszol.
2016. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!