Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kikérni. Szerintetek ez egy jó (középkategóriás) gamer gép? Megérkezett minden alkatrész, már csak az összeszerelés hiányzik.

Figyelt kérdés

Gépház: DeepCool DUKASE V2 (alsó tápos)

Alaplap: MSI Z170A GAMING M5 (DDR4, LGA1151 proci)

Processzor: Intel Core i7-6700K

RAM: Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Savage

Videókártya: EVGA GTX 1070 8GB DDR5 Founders Edition

Táp: EVGA 750W NEX750 SuperNOVA G2 80+ Gold


Módosítani már nem nagyon tudok (szeretnék). Az alkatrészek már mind nálam vannak, már csak az összeszerelés van hátra. Szerintetek okés ez a gép?



2016. aug. 6. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:

Fent idézetteket én írtam, 61% a jelem :D


Mi a kérdésed amire választ vársz? Hogy miért nem méltatlak válaszra? Azt hagyjuk. Olyat kérdezz, ami előre viszi az értelmi fejlődésed, abban szívesen segítek, mással meg ne pazarold az időmet.

2016. aug. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
Nem talált, az a kérdésem (de igazán rájöhettél volna, hiszen egy hsz-em van, amire nem kaptam választ), hogy ha a kérdező troll, én meg olyan hülye vagyok, akkor miért válaszoltok? Erre van időtök? Érdembeli választ akarsz adni, de ha nincs kérdés, akkor miért válaszolsz? Állítólag 30+ itt valamelyik nagyokos, annak is biztos ez a legjobb elfoglaltsága
2016. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
De azt se sikerült megindokolnod, hogy miért vagyok én annyira "buta". Talán azért, mert tippeltem, hogy a mai játékok átlagban hogyan fognak futni a gépén FHD-ban? Hát, ahhoz csak gratulálni tudok ; )
2016. aug. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:

te nem csak hogy nem értesz a gépekhez hanem gyökér is vagy

azt az írta kinek 61%-os írtam én meg at 54%-os vagyok te okos, ha ehhez is hülye vagy akkor miről beszélünk?

azért pofázunkk, legalábbis én, mert rohadt idegesítő hogy ennyi hülye és troll van a világon mint ti ketten a kérdezővel egyetemben

2016. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
Hát bocsánat, hogy leszarom, melyikőtök próbál kioktatni ; )
2016. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:

semmi baj :) aki hülye, hülye is marad

a te esetedben jön rá az ember hogy miért igaz ez a mondás

2016. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!