Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kikérni. Szerintetek ez egy jó (középkategóriás) gamer gép? Megérkezett minden alkatrész, már csak az összeszerelés hiányzik.

Figyelt kérdés

Gépház: DeepCool DUKASE V2 (alsó tápos)

Alaplap: MSI Z170A GAMING M5 (DDR4, LGA1151 proci)

Processzor: Intel Core i7-6700K

RAM: Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Savage

Videókártya: EVGA GTX 1070 8GB DDR5 Founders Edition

Táp: EVGA 750W NEX750 SuperNOVA G2 80+ Gold


Módosítani már nem nagyon tudok (szeretnék). Az alkatrészek már mind nálam vannak, már csak az összeszerelés van hátra. Szerintetek okés ez a gép?



2016. aug. 6. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:

Most már 90%+ hogy csak kamuzol. Nem nézte itt se az elején kamunak a kérdést, csak amikor valaki megveszi a csúcs hardvereket és megkérdi, hogy jó középkategóriás-e már gyanús, aztán még egyszer rákérdez, hogy tényleg nem állja-e meg a helyét, két dolog jut az eszembe:


1. Vagy gyépés az illető

2. Vagy kamukérdés


De itt egyszerre van jelen azt hiszem mindkét lehetőség, szóval legyen ez a 3. :D

2016. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 A kérdező kommentje:
Nem tesz boldoggá, csak jókat derülök az írásaidon.
2016. aug. 7. 22:20
 53/76 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, hogy ezek nem a csúcs hardverek. De ha szerinted az akkor miért szarozod le? Én komolyan nem értek annyira a gépekhez, próbáltam kiválogatni az alkatrészeket a megfelelő árban amit még bevállalok. Nehogs azt hidd, hogy ránézérse néztem ki a cuccokat és mehet a házba. 1 hónapja nézegettem, kérdezgettem mire összetettem ezt a konfigot. Ezelőtt egy sokkal drágább videókártyát meg procit néztem ki de mondták, hogy felesleges. Hozzáteszem azt nem tudtam volna most megvenni. De mivel csökkentettem a költségeken így sikerült. Ilyen egyszerű. Jobban nem tudom a szádba rágni.
2016. aug. 7. 22:25
 54/76 A kérdező kommentje:
Higgy amit akarsz. Ha téged az nyugtat meg, hogy azt szajkózod, hogy én vagyok a troll akkor hidd azt, már nem érdekel. Aludj el ezzel a gondolattal, ha jobban fogaz ettől álmodni.
2016. aug. 7. 22:28
 55/76 anonim ***** válasza:

Most is arról írsz talán, nem? Jól viszi az Explorert? Tudod ha 400-ért vettem volna játékgépet, egy az hogy előre kérdezek utána már értelmetlen, kettő most épp az eddig alacsony grafikán futtatott játékokat telepíteném és arra használnám, amire vettem, nem itt beszélgetnék idegenekkel.

Na de tovább nem etetlek :D

2016. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 A kérdező kommentje:

Az hogy te jelen pillanatban arra vágynál, hogy játsz egész éjszaka, az nem azt jelenti, hogy most nekem is ehhez van kedvem. Az egészböl az a lényeg, hogy ha pl. egy jó barátod mondja neked, hogy vett 50 ezerértcegy Air Max-et és megkérdezi, hogy neked mi a véleményed a cipőröl, akkor te addig nem fogsz rá normális választ adni amíg nem küld képet róla, vagy amíg nem találkoztok. De addig meg leszarozod a cipőt. (Hozzátéve, hogy már láttad előtte azt a cipőt)

Amúgy meg telefonról írok.

2016. aug. 7. 22:39
 57/76 A kérdező kommentje:
Meg nem értem mit nem értessz azon, hogy 1 hónapig érdeklődtem, meg kutakodtam. Csak nekem ez a mániám, hogy túl maximalista vagyok és inkább megkérdezek több mindenkit, még ha módosítani azonnal nemcis fogok tusni rajta.
2016. aug. 7. 22:41
 58/76 A kérdező kommentje:
De több mindent nem mondok, mert lehet, hogy a te agyadnak ez túl sok információ.
2016. aug. 7. 22:44
 59/76 anonim ***** válasza:
Elképesztő, hogy mind a ketten milyen hülyék vagytok. Kérdező, kérlek töröld a kérdésedet, és akkor BIZTOS nem fog többet írni az a retardált, és te nem fogsz rá véletlenül megint válaszolni. De én voltam a hülye, hogy hozzászóltam ehhez, mert most folyton ezt a x@rt dobja fel a megválaszoltak között..
2016. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:

A kommentjeidből világosan látszik, hogy nem vagy egy Einstein, ezt megértem semmi gond ezzel, de a "retardált" szó egy jóindulattal átlagos intelligenciájú tollából... :D (kb. hozzám képest te az vagy, de hozzád képest viszont csak azt lehetne ilyen jelzővel illetni, akinek tényleg valamilyen fogyatéka van)


"Battlefront, NFS, BF1, Watch Dogs 2.. szerintem ezeket vinné akár médiumon is, de persze, ha csak 1920*1080-as felbontásban játszol."


Ez a kommented pedig világosan mutatja, hogy a hardverekhez lövésed sincs.


A megválaszoltjaidnál a kérdések jobb oldalán van egy kis "x", amivel törölheted a listából, ha nem szeretnél kommenteket látni, bár senki nem kérte, hogy ideírj, főleg nem fent idézett marhaságot. Kérdést pedig nem lehet törölni.


Szóval inkább csak olvasgasd a hardverek témakört és minél többet kérdezz, látva a szellemi szintedet, rád fér. :D

2016. aug. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!