Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kikérni. Szerintetek ez egy jó (középkategóriás) gamer gép? Megérkezett minden alkatrész, már csak az összeszerelés hiányzik.

Figyelt kérdés

Gépház: DeepCool DUKASE V2 (alsó tápos)

Alaplap: MSI Z170A GAMING M5 (DDR4, LGA1151 proci)

Processzor: Intel Core i7-6700K

RAM: Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Savage

Videókártya: EVGA GTX 1070 8GB DDR5 Founders Edition

Táp: EVGA 750W NEX750 SuperNOVA G2 80+ Gold


Módosítani már nem nagyon tudok (szeretnék). Az alkatrészek már mind nálam vannak, már csak az összeszerelés van hátra. Szerintetek okés ez a gép?



2016. aug. 6. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
Nah, mondd már el nekem, hogy a felsoroltak közül melyik nem futna neki mediumon 60FPS-en FHD-ban? Én tudom, és te? A Battlefrontnál csak 45 FPS-e lenne, azonban ha eladja azt a 4x4-et, és vesz 2x8 GB RAM-ot, akkor már az is 60+ FPS-el menne. Watch Dogs 2 is menne, a Need for Speed (2015) is menne, egyedül a Battlefield 1-hez nem találtam hivatalos gépigényt, de azt hallottam, hogy nem lesz olyan nagy annak se, ezért mertem odaírni azt is. Nah, ezek után, drága barátom, kiderült, hogy itt te vagy a troll, nem a kérdező, és nem te eteted őt, hanem mi téged, azzal, hogy válaszolgatunk. Észre vetted, hogy azzal indokoltad, hogy troll, hogy szerinted kamu gépe van? Nah, én meg azzal indoklom, hogy troll vagy, hogy itt okoskodsz, pedig semmit nem értesz ezekhez a dolgokhoz. De nyilván minden szar, ami neked soha a büdös életbe nem lesz elérhető....
2016. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
Na b+, ezt benéztem, miért kellene eladni a 4x4-et? Minden futna rajta, ahogy azt kell, Battlefront, Watch Dogs, NFS. Akkor meg mit ugatsz?
2016. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:

marhára nem értesz hozzá! egy ilyen gépen csak medium? inkább tényleg csak nézegesd a kérdéseket:

battlefront, ultra +60FPS: https://www.youtube.com/watch?v=L3BO49VfFsI

bf 1 1440p, ultra: https://www.youtube.com/watch?v=p6xD-nqlOhA

nfs szintén: https://www.youtube.com/watch?v=ga_0-Jv3F3s

ennyit a nagy hozzáértésedről :D

2016. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
63+1 (!!!)
2016. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
Szóval, szerinted, amin "battlefront, ultra +60FPS", az egy "kaka" gép, de mi vagyunk a trollok. Amúgy azért mondtam a mediumot, mert az BIZTOS meglesz a leírt játékoknál FHD-ban. Konkrétan nem néztem meg, hogy milyen a rendszerigényük, ezért nem mondtam pontosat. De persze ezért én nem értek a hardverekhez... Na mindegy, ülj le, egyes.... Annyiszor ellent mondasz magadnak, hogy az elképesztő...
2016. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:

Apám de buta vagy...


Egyesektől nem csak a szavazati jogot, de a szólás szabadságot is megvonnám, az interneten minden gyépés szót kapott és az agyából minden marhaságot kiírhat, tanácsokat osztogathat (ész NÉLKÜL!!!), büntetlenül... hagyjuk is, nem írok neked se többet, ahogy a kamukérdezőnek sem...


menj húzd le magad a budin a kérdezővel együtt

2016. aug. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
Amúgy azt nem értem (és erre még mindig nem válaszoltál, pedig már írtam), hogyha szerinted a kérdező troll, én meg ilyen buta vagyok, akkor mi a fenének írsz vissza? Főleg 30+ évesen? Ezt még, ha értelmesen megválaszolnád, azt megköszönném. Mert rengetegszer láttam már olyanokat, mint te, akik értelmesebbnek gondolják magukat, és olyan stílusban írnak, mintha igazából válaszra sem méltatnád a másikat, mégis visszaírsz. De miért?
2016. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
mikor mondtam hogy "kaka gép"?
2016. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:

"Elég gáz.

4x4 memória? Miért nem 2x8? 3200 cl-16os van 27k-ért...

Gigabyte G1 gami"


"Egy Scythe Ninja 4 hűtő nem ártott volna rá, 16k...

Összességében kaka.

Egy ilyen gamer gé"


"Már megírtam, hogy a felírt összeállítás elég gáz, összességében kaka. Az indokokat is mellékeltem illetve a megoldási lehetőséget is egy másik kommentben. "


Tessék, de ha akarod, biztos találok még néhányat

2016. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
Sikerült egy kérdéssel válaszolnod az előző kérdésemre, amire MÁR REAGÁLTÁL egyébként, de az újra még mindig semmi reakció
2016. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!