Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kikérni. Szerintetek ez egy jó (középkategóriás) gamer gép? Megérkezett minden alkatrész, már csak az összeszerelés hiányzik.

Figyelt kérdés

Gépház: DeepCool DUKASE V2 (alsó tápos)

Alaplap: MSI Z170A GAMING M5 (DDR4, LGA1151 proci)

Processzor: Intel Core i7-6700K

RAM: Kingston 4x4GB DDR4 2666MHz HyperX Savage

Videókártya: EVGA GTX 1070 8GB DDR5 Founders Edition

Táp: EVGA 750W NEX750 SuperNOVA G2 80+ Gold


Módosítani már nem nagyon tudok (szeretnék). Az alkatrészek már mind nálam vannak, már csak az összeszerelés van hátra. Szerintetek okés ez a gép?



2016. aug. 6. 16:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:

Ha olyan okos lennél, mint hiszed magad, kb. 10sec alatt lőttél volna egy képet a telóddal, 5 percen belül már mi is láthattuk volna, amivel a kételyeket azonnal eloszlatod. Te nem ezt tetted, hanem folyamatosan életben tartod ezt a kamugépes témát, azaz trollkodsz.


Ha meg irigy ember lennék, nem adtam volna neked hasznos tippeket a változtatáshoz, ami igencsak ráfért volna a konfigra.


Mindegy, trollkodj csak tovább te büdöslábú fősulis :D

2016. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
39%
És az honnan jött, hogy ő fősulis? Miért nem pont 12 éves? Jah, mert mindenki magából indul ki, és te fősulisként itt trollkodsz? Áh, így már értem ; )
2016. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:

Azért nem pont 12 éves, mert a helyesírása rendben van.


Te meg itt véded, holott az 5-ből 3 oldal azért lett teleírva, mert egy fényképet nem tudott feltenni. Ha valóban érdekelnék a vélemények, ezt már rág rövidre zárta volna. De trollként ezen szórakozik, mi meg etetjük, te viszont még rosszabb vagy, mert még alá is feküdtél :D


(Mellesleg én egyetemista voltam, úgy 10 éve)

2016. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
39%
Ha meg csak egy troll, akkor minek irkálsz neki? 30+ évesen minek foglalkozol vele?
2016. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 A kérdező kommentje:
És neked 30+ évesen az a legnagyobb gondod a mai nap, hogy láss egy képet egy olyan ember gépéről, akihez az ég világon semmi közöd. Ez frusztrál téged, és azzal mentegetőzöl, hogy én egy troll vagyok. Sok eszed lehet így 30+ évesen ezek szerint. Főleg ez a " büdöslábú fősulis" meg utána az a hangulatjel mindent elárul rólad. Megfogadtam, hogy nem reagálok a kommentedre de csak röhögni tudok rajtad, hogy ennyi idősen ilyen a gondolkodásmódod.
2016. aug. 7. 22:04
 46/76 A kérdező kommentje:
Meg amúgy egy kép a konfigomról mennyire befolyásolja a véleményed? Vagy ezt hogy gondoltad?
2016. aug. 7. 22:06
 47/76 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, Google képekről hallottál már?
2016. aug. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 A kérdező kommentje:
Azóta más topicokból is érdeklődtem, és több helyen érdekes módon azt mondták, hogy rendben van ez a gép. Egyedül a processzor hűtőre mondtak mást. És érdekes ott nem kértek képet a gépről mert nem ez a legnagyobb gondjuk. Ott tudtak normálisan válaszolni, csak szimplán leszaroztad. De ezekután még követeltedca képeket. Ha szerint egy szar ez a konfig, akkor miért is érdekel annyira, hogy valóban meg e vásároltam? Ez egy újabb öngól.
2016. aug. 7. 22:11
 49/76 anonim ***** válasza:

Biztos boldoggá tesz, hogy még mindig veled foglalkozunk :D Trollkodj csak :D Úgy látom a büdösláb betalált, meg a fősulis is :D Bár nálad szórakoztatóbb kamugépek is voltak már az oldalon, te a sor végén kullogsz csak...


Hallottam a google képekről, ezért kértem, hogy oké jelet mutasson a kezével rajta :D

2016. aug. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:
De még ha trollkodnék is akkor is te jönnél ki belőle szarul, ahogy megmondtam az előző kommentekben. Szóval akár kamuzok akár nem itt te égtél be és nem én.
2016. aug. 7. 22:18
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!