Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus gtx 970 strix 4gb oc Jó...

Asus gtx 970 strix 4gb oc Jó bele a 6pin a 8 helyett? -összetett kérdés, többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék venni egy asus gtx 970 strix-et aminek(ha jól tudom, nem biztos) 1db 8pines tápcsatlakozója van.

Namármost az én tápomnak ehelyett 2db 6pines kábele van... Két fő kérdés merült fel ami szorosan összekapcsolódik:

1.:bele lehet dugni a 6 pines csatlakozót a 8 pines helyére, és működni fog-e, ha nem hogy lehet megoldani?

2.: Elbírja e a 550wattos asus A-55GA tápom a gtx 970-et?



2017. jún. 11. 14:14
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

1. altalaban bele, altalaban mukodhet, de ha igen akkor is adodhatnak vele erdekesegek, leginkabb teljesitmenye viszaesik netan leal a gep, es netan ha rosszul tervezett es valoban sokat fogyasztana (970 bol a legbrutalisabb kiadas is alig fogyaszt ha nem piszkalod, tehat nem tuningolod kezileg orajelemeles stb., meg az ilyen csucs vga khoz is szokot jarni atalakito vagyis azzal hasznalod, ez eleg elterjedt, ilyen ha megsincs akkor parszaz forint es barmely szamtech boltban kapsz

2. nagyon oreg tap az, nem az szamit hogy te ujonan fel eve vetted mondjuk (bar szerintem 5 eve se arultak mar ujonan) hanem a gyartasi ideje, de elbirja ellenben ilyen draga es modern gepbe modern minosegi tap kellene, tap valasztashoz ha osszejon 15-25ezer forintod, irj ki kerdest es varj par kulonbozo valaszt

2017. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

* 1. stb. utan kimaradt hogy tapod vagy vga karosodhat de erre csekely az esely, akkor lenne nagy ha netan gyarilag tenyleg egy brutalist megkozelito orajelemelt lenne, meg persze amit emlitettem ha magad tuningolod


tobbi alkatreszed nem irtad igy nem tudni van e mas ami sokat fogyasztana es a ketto egyutt mar sok e a tapnak

Xy4

2017. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


persze az is lemaradt hogy ilyen lenne tokeletes vagyis a 2db 6pinedrol 1db 8pinre alakito, magyar boltba nemsikerult lelnem, persze vannak 1db 6pinrol 8pinre alakitok ami azert jobb mint a semmi persze a tapnak nem feltetlen tetszhet

illetve altalaban 2db molexes atalakitok elterjedtek azzal kevertem, ott hogy barmely boltban kapsz, molexest valoszinuleg igen de a linkeltet aligha

Xy4 ...

2017. jún. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2017. jún. 16. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!