Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az A10-es...

Mi a véleményetek az A10-es procikról amik AM4-es foglalaton vannak? Lehetőleg normális véleményeket kérek, nem szapulást.

Figyelt kérdés
a10,AM4

2017. okt. 2. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés PCI-e lane van benne, úgyhogy ha VGA-t szeretnél bele a proci gpuja mellé, akkor ezt vedd figyelembe! Amúgy meg gyors memória kell, és egész olcsó, régebbi játékokhoz kellemes gép lehet belőle.
2017. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amolyan olcsó mindenes budget géphez tökéletes, ha megelégszel a prociban lévő grafikus proci teljesítményével.


https://www.youtube.com/watch?v=IMf8XMrs4lA

2017. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt a videót, szerintem ha végigpörgeted elég jó képet kapsz a korlátairól. A memória ugyan nem gyors, de elég szűk az időzítése. Egyébként az AM4 foglalalat ne csapjon be, ezek nem Ryzenek, azoknak az apus változata később jön.


Az én igényeimet nem elégítené ki egy ilyen. Viszont az AM4 miatt van fejlesztési lehetőség. Mondjuk egy külföldre költözésnél megfontolnám, hogy ilyet vegyek és pár hónap múlva fejlesztem.


https://www.youtube.com/watch?v=IMf8XMrs4lA

2017. okt. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt,hogy vicc az AMD-tol a 6eves bulldozer(bocs,excavator) architektura eletben tartasa,foleg AM4-en.mondom ezt ugy,hogy az FX szeriat (X3XX,vagyis excavator,elso gen bulldozer tenyleg nem volt nagy siker) imadtam.de komolyan,2017-ben vagyunk...
2017. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De azért vicces az Inteltől hogy kell egy grafikus kártya is a játékhoz ehez meg nem,bár ez beálitás kérdése de ilyen téren mindig is jobb volt az APU-processzor.
2017. okt. 3. 09:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tervezel videókártyát külön venni, akkor mindenképpen 2 modulos kiszerelésű ramot vegyél egy helyett.
2017. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a Válaszokat.
2017. okt. 3. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!