Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vennêtek e "erősebb" pc-t...

Vennêtek e "erősebb" pc-t vagy laptopot?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy bár nem hasznàlok tervezői programokat, nem is jàtszok, de vettem egy erős gépet, hogy "időtàlló" legyen. Tehàt ne legyen lassu stb stb 5 év múlva akàr. Màs is így gondolkodik? Szóval inkàbb jobbat erősebbet, mintsem később megbànjuk. Tudom pênztàrca függő is de pl ên celeront meg gagyi 80 ezres gépet nem is mernêk venni. Vagy 20 ezres tabletet ami màr akkor lassú mikor előszôr bekapcsolod. De visszatêrve az előzőre egy i7es 8. Generàciós proci szerintem 10 êv múlva is megàllja a helyétés ebben amit vettem az van. Mi a vêlemênyetek?
2018. okt. 28. 05:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Értem. Jobb ha megteheti az ember hogy a jobbat. De pl 400 ezer fölött kiadni mar nem adnék.
2018. okt. 29. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!