Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3 db Merevlemez hamarosan...

3 db Merevlemez hamarosan tönkre fog menni?

Figyelt kérdés

Belső merevlemezeimnek biztonságossak?


Sok kék halálom volt a win10 frissítés után, meg átt írta filmek mappát valahogy így nyáron pl: fi225845. Értesítést is kaptam a HDD-ről frissítés után, ez már a 3-dik alkalaom piros x-et.


Ez a kettő HDD belső.

Az otta ez lett:

[link]

[link]


Ez már régótta csökken:

[link]

[link]


A WD-ről írt is hibát a hard disc napló, de újba rakás után eltünt.

Szerencse WD-nek újra 100% lett a teljesítménye.


1 db külső:

[link]

[link]


A belső Toshiba HDD sokszor volt áramszünet, és vedtem ikább szünetmentes tápot a csökkenés miatt is.


A külső Toshiba HDD a régi gépem volt még, akkor arra töltöttem le torrentről filmeket, meg 48 fokos volt a HDD a régi gépnél.


Nem szeretnék 8 évig minimum venni új HDD-ket.



2018. dec. 1. 17:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Értem.


Szerinted jó minőségű az FSP tápegységem?

2018. dec. 1. 18:19
 12/20 Gábor_79 ***** válasza:
Nem rossz, de magamnak nem azt választottam.
2018. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Van a belső WD HDD-m arra szokkok filmeket menteni, és a küső Toshiba HDD-re és még egy külső 1TB WD HDD-re. Erra a 3 db HDD-n ugyan azok a filmek vannak mentve.

Szerinted érdemes a kedvenc filmeimet 3 helyen tárolni?

Vagy úgy is jó lenne hogy a belső WD-re és a külső Toshiba-ra menteném?

És akkor a másik külső WD üres lenne ami teljesen hibátlan sose volt baj vele, és van még egy WD ami 750 GB az full üres.

Vagy azt a Toshiba HDD-t azt már hagyjam?


Én szeretem menteni a filmeket mert sok van, és az összes címet nem tudom meg jegyezni.


Vagy a Google Fotokba színkronizáljam?

Már 25 GB film fent van ingyen, és teloról is lehet nézni.

2018. dec. 1. 20:56
 14/20 Gábor_79 ***** válasza:
Minden lehetséges. Ha másra úgysem használnád az egyébként üres merevlemezeket, akkor lehet akár 3 helyen is. De tudok érvet az ellenkezőjére is. Legyen az egyiken, amelyik a legmegbízhatóbbnak tűnik, mert úgyis be lehet szerezni, ha a legrosszabb megtörténne. Vagy van olyan filmed, ami már nem beszerezhető? A microbit(pont)eu-n szabad regisztráció van mellesleg. Használd amíg működnek. Ne dobd ki, amíg működik. Ha kedved van telefonozni, akkor töltsd fel, mert ingyen van. Nem tudom van e ott méretkorlát. Legfeljebb letörlöd. Nekem is vannak kedvenc sorozataim, de tíz év után csak megunom. Szóval változik a helyzet.
2018. dec. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Én sose unom meg a filmeket zenéket.

Épp most nézem meg 3*ra a múlt titka című filmet. Pár hete néztem meg.

2018. dec. 1. 21:52
 16/20 A kérdező kommentje:

Igen vannak olyan filmeim, ami még ncore-n sincs meg.

Bármikkor le törölhetik a múlt titka című filmet is.

Csak most már kellene még hely többi filmeknek is.

Belső HDD-n azért kicsit félek hogy valami win10 frissítés letörli vagy bármi baj lehet.

2018. dec. 1. 21:57
 17/20 A kérdező kommentje:

Google fotok korlátlan ingyenes.

Csak félek törvényektől.

2018. dec. 1. 22:02
 18/20 anonim ***** válasza:
Az elsőn az adatátviteli hibák valószínűleg hibás csatlakozás miatt keletkeztek, egyéb baja nincs annak. A második teljesen hibátlan. A külsőn viszont már nem tárolnék értékes adatokat, neki már nincs sok hátra. Persze lehet, hogy megy még x évet, de lehet, hogy már holnap lehal. Ha valami extra biztonságosat szeretnél, vegyél SSD-t, ugyanis annál egyenletesen végig lehet követni a kondíció romlását, nem csak egyszer bezuhan, mint a HDD-knél.
2018. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Akkor tárolom mind 3-mon.

SSD-n nem akarok venni, túl drága az 1TB.


Felhőből bármikkor törölhetnek, vagy csökkentik tárhelyet.

Igaz?


Microsoft és a Mega csökkentette a helyet.

2018. dec. 1. 22:41
 20/20 A kérdező kommentje:
?
2018. dec. 2. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!