Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tiltott facebook fiók? Másnak...

Tiltott facebook fiók? Másnak is? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kedden ez az üzenet fogadott a facebookon semmilyen előzmény nélkül:


"Your account has been disabled. For more information, or you think your account was disabled by mistake, please visit the Help Center."


Na most kb 5 éve facebook felhasználó vagyok, sosem volt problémám vagy bármilyen felszólításom (volt eset, amikor általam ismert embert kb hetente bannoltak, és kb fél év folyamatos bannolás után tiltották a fiókját). Egyáltalán nem tudom hová tenni a dolgot. Nézegettem fórumokat a neten, sehol semmit nem találok róla, viszont az AppStoreban nem egy vélemény van arról, hogy tiltották az emberek fiókját (a véleményekből az látszik, hogy legalább 30 ember érintett, ennél véleményem szerint jóval több van)

Felkerestem a facebookot, elküldtem a személyimet (amit amúgy utólag már bánok, mert kitudja mit kezdenek vele, mégiscsak a facebookról beszélünk) és június 11 óta semmi választ nem kaptam, de kb senki sem.


Nagyon sok probléma volt a szolgáltatásuk stabilitásával és működésével az utóbbi években, de ez mindennek a teteje. Valaki járt még így? Mit lehet tenni?



2019. jún. 16. 16:44
 911/931 anonim ***** válasza:
Kérdező,miféle komoly szabályszegésről van szó?
2019. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 912/931 A kérdező kommentje:

#911-es :

Ez az, amit én sem tudok. A Facebook így nevezte meg a dolgot e-mailben, de biztonsági okokra hivatkozva nem mondja el, hogy mi az..

2019. júl. 29. 13:56
 913/931 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,kész röhej amit leműveltek velünk
2019. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 914/931 anonim ***** válasza:
Van valaki aki az instajat visszakapta mert igazolta magat? Engem is tiltott a face vele egyutt az insta is. A facen megkaptam az üzenetet a veglegessegrol de az instan is kértem hogy allitsak vissza a fiokom. Van rá esely hogy azt visszaadjak?
2019. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 915/931 A kérdező kommentje:
Néhány éve az Instagram is a Facebook tulajdonát képezi, ha össze volt kötve a kettő, és a Facebook profilod tiltva, akkor nulla esély az Insta fiók visszaszerzésére.
2019. júl. 30. 18:24
 916/931 blabla2128 ***** válasza:
Valaki egyébként reménykedik még, hogy visszakapja a profilját? Én továbbra is, így közel két hónap után..
2019. aug. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 917/931 anonim ***** válasza:
Én már más instagram illetve facebook profilt használok,lassan 2 hónapja már, hogy tiltottak... szerintem nincs remény
2019. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 918/931 anonim ***** válasza:
Aki új fiokot csinált, tudja használni rendessen az app-ot is ugy hogy nem csinált gyari visszaállitast a telon?
2019. aug. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 919/931 anonim ***** válasza:

#918

Igen,lassan már 1 hónapja így használom az appot

2019. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 920/931 anonim ***** válasza:
Én írtam a tasz-nak a problémámat tovabitottak egy magyar facebook kollégának de hétfő óta nem.kaptam választ már péntek nem értem azt írták amint a facebookos kollega ír nekik h mi van a fiokommal jelentkeznek legyek türelemmel remelem feloldja..
2019. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!