Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu Linux VS Windows 7....

Ubuntu Linux VS Windows 7. Melyik győz?

Figyelt kérdés
Én linux-os vagyok. Amelyik a több szavazást kapja győz!
2011. okt. 26. 16:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Licencelés alapján a linux mert azt ingyen használhatod jogtisztán,illetve cégeknek az a legmegfelelőbb hogyha nem akarnak 30 ezreket költeni rendszerre
2015. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kutyus70 ***** válasza:
55%

Hihetetlen, hogy mennyi okosság van itt... Mindenki ír mindenfélét, csak a lényeget nem. És 1-2 kivétellel minden felhasználónak külön tudnék válaszolni, erre azonban nem érek rá. Inkább csak két lényeges dolgot írok le.


1: Ha nagy gamer vagy akkor felejtsd el. Messze nincs annyi játék Linuxra mint Windowsra.


2: Ha nem sokat játszol, csak netezel, levelezel, Office-ozol, filmet nézel, zenét hallgatsz, akkor Linux tökéletes, és sokkal biztonságosabb mint a Windows. Senkiben nem merült fel még, hogy vajon miért használ a legtöbb bank, és a biztonságára valamit is adó cégek Linuxot? Mert sokkal kevesebb vírus és trójai készül rá, nem beszélve arról, hogy sokkal nehezebb feltörni és a rendszerbe behatolni, adatokat megnézni, letölteni.

Nagyon tömören ennyi.

2015. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Én most Linuxot használok, nekem bejött. A windows 10-re most nagyon dühös vagyok, mindig lefagy, lassú. De az elődjei nagyon tetszettek.

Attól függ mire akarod használni!

Próbáld ki mindegyiket!

2016. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó a win10egy tiszta telepítést csinálj
2017. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 P.O.C. ***** válasza:

Bírom már egy a Windows "fagy" dolgot. Nekem miért nem fagyott még le egyszer sem az új gépemen a Windows 10? A Linux egyszerűen kevésbé érzékeny a hardver hibákra, ennyi a nagy titok. Ha nem szar a gépetek, és nem vagytok hülyék, hogy minden szart rányomtok a gépre, a Windows is hálás rendszer lesz. Én már használtam RAM és HDD hibás gépet Linux alatt, és tökéletesen ment, míg a Windows alatt fagyott kék halálozott. Egyedül ennyi, amit előnyként tudok felhozni. A többi csak hátrány.

A Windows ugyan fizetős, de nem kell hozzá NASA pilóta vizsga, hogy az ember idegösszeomlás nélkül tudja használni. Ha valami hiba van, sokkal könnyebben meg lehet oldani. Nem kell kezdő programozónak lenni hozzá, hogy egy hibát elháríts, mert az hót ziher hogy Linuxnál előbb utóbb a Terminálnál kötsz ki, meg fórum hegyeket olvasol, akár egy egyszerű hardver beüzemelésnél is.

Windows alatt is ugyan úgy vannak ingyenes programok és sokkal több mindennek kompatibilis. Sokkal több szoftver van rá.

2017. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!