Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan írjam át a htm kiterjes...

Hogyan írjam át a htm kiterjesztést exe-re?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy programot, de a kiterjesztése htm, és tudom h át lehet vhogy írni exe-re mert úgy működni fog ( régen meg tudtam csinálni XP-n) win 7 64 bit-em van de ha csak simán a neve után írom h .exe akkor nem lesz belőle alkalmazás :(

2012. okt. 19. 00:26
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
Buta vagy, mint a tök. Ha én átnevezlek Petiről rakétasilóra, attól még nem tudsz rakétákat kilőni (vagy tárolni, vagy mi a bánatot csinál a siló).
2012. okt. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:

[link]

töltsd le hülye gyerek, aztán kötekedj, át kell írni a kiterjesztését exe-re h működjön és képzeld azóta rájöttem h hogyan csináljam: becsomagoltam rar-ba, win rarral megnyitottam és ott a rarban át lehetett írni a htm-et exe-re és így fel tudtam rakni, de vhogy át lehet írni a rarba csomagolás nélkül is, de már nem tudom hogy, talán vmi frissítés hiányzik a gépről ami lehetővé teszi

2012. okt. 19. 05:36
 3/63 anonim ***** válasza:
nekem eleve exe-t tölt le (XP)
2012. okt. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%
Számítógép (sajátgép)/Eszközök (fenti sávban, ha nincs ott, nyomd meg az Alt-ot)/Mappa beállításai/Nézet fül, és ott szedd ki a pipát az "Ismert fájltípusok kiterjesztéseinek elrejtése" mellől
2012. okt. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:

3: Nem exe-t, hanem exe.html-t tölt le...

4-esnél a pont, utána már ki tudod törölni a html kiterjesztést és jó lesz...

2012. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 tabaki ***** válasza:
Én ezt az egészet nem értem, RARba csomagolással különösen nem... Miért nem jobbgomb/átnevezés vagy hasonló? Nem, mintha tudnám, mirül van szó, de ha beleakadok valami effélébe, kapcsolhassak.
2012. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:

Ja azt hittem htm-ből akar exét csinálni...

Azért kötekszem: ha winrar kell ahhoz, hogy átnevezz egy fájlt, akkor te is hülyegyerek vagy:)


Ja és nekem is exét töltött le.

2012. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

nekem htm-et tölt le:

[link]

am meg, éppen ellenkezőleg, én nem vok hülye, okos vagyok, mert feltaláltam magam :D

2012. okt. 19. 23:23
 9/63 tabaki ***** válasza:

Linuxból érdekes a letöltés, úgy tűnik, mindkettőtöknek jut az igazságból, béküljetek ki:


[link]


Lehet, hülyeséget beszélek, de talán valami trükközés van a fájl fejlécében. XP a valódi névre figyel, W7 helyesbíti a kiterjesztést a vélt tartalom szerint. Hm?

2012. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
Vagy is nekem lett igazam, mert xxxx.html.exe-t tölt le, ami annyit jelent, hogy a program neve xxxx.html a kiterjesztése pedig .exe. Ezért elég letörölni előle az exe-t és annyi...
2012. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!