Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan írjam át a htm kiterjes...

Hogyan írjam át a htm kiterjesztést exe-re?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy programot, de a kiterjesztése htm, és tudom h át lehet vhogy írni exe-re mert úgy működni fog ( régen meg tudtam csinálni XP-n) win 7 64 bit-em van de ha csak simán a neve után írom h .exe akkor nem lesz belőle alkalmazás :(

2012. okt. 19. 00:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 tabaki ***** válasza:

Jó, én is csak azért írok, hogy meglegyen a 7. oldal ;)


Maradjunk annyiban: Én sem látom az okát, hogy az UHU, az XP, és néha a WIN7 miért csinál belőle EXE-et, de az. Nekik. Így nekünk linux/xp kiborgoknak is az, de derék magyar fakutya módjára csak vigyorgunk, mert semmi teendőnk nincs vele, az égegyadta világon...


Alászolgája.

2012. okt. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:

off: amikor kiírtam a kérdést őszintén szólva azt gondoltam h max 2 válasz fog érkezni, erre több mint 60:D

Ez tök jó :D:D

2012. okt. 26. 20:54
 63/63 tabaki ***** válasza:

Szerencsés kézzel kell belenyúlni a bilibe. A kiterjesztés átírása nem is érdemelt volna többet a furcsa fantom-htm nélkül.

:)

2012. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!