Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan írjam át a htm kiterjes...

Hogyan írjam át a htm kiterjesztést exe-re?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy programot, de a kiterjesztése htm, és tudom h át lehet vhogy írni exe-re mert úgy működni fog ( régen meg tudtam csinálni XP-n) win 7 64 bit-em van de ha csak simán a neve után írom h .exe akkor nem lesz belőle alkalmazás :(

2012. okt. 19. 00:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:

"Ugyan, linkelj már be valahova egy fájlt úgy, hogy a gépem ne lássa a kiterjesztését! Mi lenne ennek a fortélya? Ha a feltöltő megtoldotta volna a fájlnevet egy fal kiterjesztéssel, azt is látnom kéne. Miért is ne? Ugyebár éppen az a célja, hogy az látsszon a valódi helyett, nem ezt sulykoljátok? "

-> Ismert fájltípusok kiterjesztésének elrejtése funkció


XP-n is .htm-el a végén menti nekem, úgyhogy nem csak W7-en.

Linuxon meg gondolom azért menti csak simán .exe-ként, mert a Linux belenéz a fájlokba, hogy igazából miről van szó, a kiterjesztést letolja.


Ti jöttök. :)

2012. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 tabaki ***** válasza:

" a feltöltő adta használati utasításként a HTM törlését "

*** Hát ez meg miből derült ki? ***


"-> Ismert fájltípusok kiterjesztésének elrejtése funkció"

Ezt nem te fogod nekem elrejteni távolról, amúgy meg olvasgass előrébb...


"XP-n is .htm-el a végén menti nekem, úgyhogy nem csak W7-en."

Lehet, hogy végül a böngésző (egyébként miféle?) valamelyik beállítása felel érte.


"Linuxon meg gondolom azért menti csak simán .exe-ként, mert a Linux belenéz a fájlokba, hogy igazából miről van szó, a kiterjesztést letolja."


Egyrészt: Miért tenné? Másrészt: Mit kezdene a kapott Windows-futtathatóval? Tudom, átadná a Wine-nak... és ezt már letöltéskor tudja, és felül is bírálja az én esetleges egyéb szándékaimat? Majd az MS-linux, na igen, az ilyen lesz, ilyen önálló és értelmes...

2012. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

"" a feltöltő adta használati utasításként a HTM törlését "

*** Hát ez meg miből derült ki? *** "


Innen: " tudom h át lehet vhogy írni exe-re mert úgy működni fog ( régen meg tudtam csinálni XP-n)"

Egyrészt, mert a kérdező írta, másrészt mert TÉNYLEG HTM-ként jön le a fájl. Innen gondolom. De a fenti XP-s kollégának is HTM-ként jön le. Ezek szerint csak linux ilyen önálló...

2012. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 tabaki ***** válasza:

" Ezek szerint csak linux ilyen önálló..."

Nem, nekem egy egészen más gépen, XP-n (Firefoxszal) is exeként jött le, mint fentebb már kiderülhetett. Onnét tudtam, hogy az XP-n simán futtatható, hogy kipróbáltam.


"a feltöltő adta használati utasításként" = "tudom h át lehet vhogy írni exe-re mert úgy működni fog"

Logika, oh!


Azon az alapon, hogy TÉNYLEG EXE-ként jön le, viszont végre ott vagyunk, ahol a part szakad...


Köszönöm az élvezetes diskurzust, sajnos mennem kell.

2012. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:

"-> Ismert fájltípusok kiterjesztésének elrejtése funkció"

Ezt nem te fogod nekem elrejteni távolról, amúgy meg olvasgass előrébb...


a win alapból így van beállítva, amíg ki nem kapcsolod

2012. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 tabaki ***** válasza:

Mondom: Olvasgass előrébb. Bocs, hogy ismétlem magam:


"Mellesleg ha véletlenül a windowsos gépemen lennék, azon se volna bekapcsolva az ismert kiterjesztések elrejtése. Az amúgy sem való másra, mint hogy a Microsoft a saját fanjaiból majmot csináljon, a linux tehát eleve nem tartalmazza... Én speciel hányingerrel küszködöm, ha valamelyik ismerősöm gépén bekapcsolva látom, úgyhogy ilyesmibe nem csúszom bele, kikérem magamnak... :)"


Bocsika, ha félreérthetően fogalmaztam, és ennek alapján úgy tűnt, hogy ez a kedvenc funkcióm, és linux alatt annyira hiányzott, hogy ott is megoldottam.


Röviden: Nem vagyok kretén.

2012. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 tabaki ***** válasza:

Ja, most véletlen hetes Windowson vagyok, idesüss, Fehersrac:


[link]


Erre varrjál gombot!

2012. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

tabaki te tényleg nem figyelsz:


1. Ezt linkeltem be én is a 27-es válaszomba.

2. Ez egy HTML document, ha elolvasnád rendesen...

2012. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
A link a 17-esen van, ami ugyan ez...
2012. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
XP-n nekem is így adta be letöltéskor, hogy exe lesz, amit lementek, de amikor ténylegesen lementette, akkor hozzátette a htm-t.
2012. okt. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!