Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan írjam át a htm kiterjes...

Hogyan írjam át a htm kiterjesztést exe-re?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy programot, de a kiterjesztése htm, és tudom h át lehet vhogy írni exe-re mert úgy működni fog ( régen meg tudtam csinálni XP-n) win 7 64 bit-em van de ha csak simán a neve után írom h .exe akkor nem lesz belőle alkalmazás :(

2012. okt. 19. 00:26
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:

nincs itt trükk:


A fájl teljes neve kiterjesztéssel együtt az, hogy


xxxxxxx.html.exe


Ez csak megtévesztésnek van, mert sokan azt hiszik, hogy html-t töltenek, közben egy futtatható - akár vírusos - exe fájl, mert ugye az utolsó pont utáni kiterjesztés számít ezért ez a fájl alapból egy EXE fájl...

2012. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 A kérdező kommentje:
hát.. én amikor letöltöm és futattom a böngészőben nyílik meg és értelmetlen jeleket mutat.. szal nekem nem exeként tölti le, beállítottam h mutassa a kiterjesztést a gép, és akkor is htm-nek írja
2012. okt. 21. 17:09
 13/63 anonim ***** válasza:
A kiterjesztése .HTM, ezért rakja egyből a böngészőbe. De ha ez egy EXE fájl, akkor le kell törölni a végéről a .HTM-et és már is .EXE marad és már futtatható lesz. ennyi...
2012. okt. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:

ha kitörlöm a htm-et akkor semmivel se nyitja meg, az jön be h válasszam ki a programot amivel meg akarom nyitni... úgy a jó ha átírom a htm-et exe-re

win 7 ultimate, 64 bit

2012. okt. 21. 17:16
 15/63 tabaki ***** válasza:

Bocs, de mi a bánatról beszéltek? A fájlnév:


Dk2Update130to170_English.exe


Teljesen korrekt, érthető név.

Nem vagyok képes felismerni benne, amiről Fehersrac ír.

2012. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:

Nekem egy "Dk2Update130to170_English.exe.htm" fájlt tölt le.


A böngésző ablakában kiírja hogy a fájl neve: "Dk2Update130to170_English.exe", ami egy HTM típusú fájl, tehát ha letöltöd akkor egy ilyen fájl lesz:


Dk2Update130to170_English.exe.htm


Legalább is nálam ez jön le...

2012. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:

[link]


ezen látszik. Egy ece végű, de HTM típusú fájl. Az exe csak a fájlnév része és nem a típusa. Ezért zavaró.


Mindegy hogy javítod, a lényeg hogy a fájlnévben egy pont legyen és utána az a típusú kiterjesztés, amit te akarsz...

2012. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 tabaki ***** válasza:
Na, erről beszélek... Nem t'om, miaz oka, talán HTA-fájl valójában, de a linux egészen egyszerűen exeként töltötte le, oszt annyi. Én nem foglalkoztam vele, hogy elindul-e, vagy mit csinál, értelemszerűen kidobtam a fenébe, azt se tudom, mi ez.
2012. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
Igen, elég ha átírod EXE-re, hogy válaszoljak is...
2012. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
Azért ez a Linux is egy érdekes oprendszer, ha mondjuk egy ghz76.exe.jpg képet exe-ként tölt le és azonosít, mert használhatatlanként jön le egy kép a netről. Gratulálok neki...
2012. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!