Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyibe kerülne ennek a...

Mennyibe kerülne ennek a programozása?

Figyelt kérdés

Szeretnék írni egy angol tesztes, feladatmegoldós könyvet, csak mivel tudom, hogy elég sok ilyen van a piacon "offline" formában, ezért úgy gondoltam, hogy készítenék egyet, amit tableten/PC-n lehetne megoldani. Olyan feladatok lennének benne, mint:


1. húzd be a megfelelő szavakat a kipontozott szövegből

2. Szerkeszd újra a szöveget, azaz tedd helyére a megfelelő bekezdéseket.

3. Különböző mondatokból ugyanaz a szó hiányzik, találd ki, mi az, stb.


Az nem baj, ha deficites lesz, már nagyon régóta tervbe van véve, hogy készítek egyet, néhány feladatot el is készítettem, csak azokat papírformában (offline) lehetett csak megoldani.



2020. jan. 2. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ ki csinálja és milyen technológiával.
2020. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés információ még hozzávetőleges becsléshez is.

Eleve, nem ismert, hogy milyen adatbázisból kell dolgozni, ismeretlen a kérdéssor elemszáma, ahogy az is, hogy random vagy statikus sorok kellenének-e.


Az sem másodlagos, hogy ki csinálja, mennyire jól van kidolgozva a körítés, stb.

2020. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem írták, nagyon sok dologtól függ.


Pl. ha én álnék neki egy ilyet megcsinálni pl egy PHP keretrendszerrel + MySQL adatbázissal, frontenden meg React.js-el, akkor a szükséges részletességtől függően olyan 100 ezertől 500 ezerig terjedő lenne az ára.

2020. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

esetleg hírdesd meg valahol, ez pont egy OKJ-s projektnek való feladat, szoktak itt kérdezgetni hogy adjanak ötletet... PHP ban ez akár pár óra alatt is összedobható web application


szerintem az offline meg a könyv fogalmakat kicsit kevered

2020. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha két lábbal a földön maradsz az igények terén, KB 250K HUF körül ki lehet hozni.
2020. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!