Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van értelme el menni 2 éves...

Van értelme el menni 2 éves szoftverfejlesztői tanfolyamra?

Figyelt kérdés
meg lehet annyi idő alatt tanulni mindent ami fontos? azt tudom hogy a többi része tőlem függ hogy én mit tanulok de érdekel hogy 2 év alatt meg lehet e mindent tanulni ami kell?

2021. jan. 24. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

De az elinduláshoz elég lehet.

2021. jan. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ingyen van? Akkor nincs veszíteni valód.
2021. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha intenzíven tanilod akkor 2 év elég lehet egy junior szinthez. Más kérdés, hogy egy tanfolyam ehhez mennyit tesz hozzá, sajnos nagyon sok a pénzlehúzás, ami nem az meg drága.
2021. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

A tanfolyamok nem tartanak két évig.

A felsőfokú szakképzés, ha komolyan veszed, akkor megéri.

2021. jan. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez 2 éves tanfolyan és rendes képzés nem ilyen hogy 1 hétből 2szer kell menni meg ilyenek
2021. jan. 25. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A két éves tanfolyan valószínüleg technikumi, iskolarendszerű képzés. Igen lehet esély elsajátítani, de azért ne úgy menj oda, hogy " Majd ők megmondják", próbálj előre tanulni. Ami megy megy, ami meg nem, azt igyekezz ott megtanulni.


Vége van a "fél év alatt egy szakma" okj-knek.

2021. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem igazán ... érettségi szint, egy picit több. Az a szint ami az eddigi szoftveres progos OKJ vizsgákon volt. Az nem ér semmit.
2021. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet 7-essel. Azért egy OKJ fél év alatt elvégezhető(volt), most meg 2 év a minimum. Nem rossz az, ha úgy jössz ki onnan, hogy kicsit több gyakorlatod van. Bár nyílván még mindig az a divi, hogy mennyit tudsz
2021. jan. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha OKJ bizonyítványra vágysz és/vagy van időd bőven, akkor mindenképpen érdemes elmenni egy ilyen képzésre!


Ha viszont CSAK programozni szeretnél megtanulni, akkor NE MENJ!

Ugyanis amit ott megtanulnál, az minden fent van Youtube-on full ingyen, talán jobban is elmagyarázzák a youtuberek, mint a legtöbb "tanár".

És ki sem kell mozdulnod a lakásból és egy forintot sem kell fizetned.


De lehet kombinálni is a dolgokat. Tanfolyamról jön a bizonyítvány, netről, youtube-ról meg a tanulás :)


Egyébként a legtöbb OKJ-s programozó tanár, annyit sem tud, mint egy okosabb diák. Tapasztaltam! Most végeztem el egy 2 éves szoftverfejlesztő képzést, egy igazi kutyakomédia volt. Amikor a diák tanítja a tanárt, az valahol ciki én úgy gondolom.

2021. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!