Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek hasznos lehet...

Szerintetek hasznos lehet valakiknek a C++ programozással foglalkozó youtube csatornám?

Figyelt kérdés

A csatornám neve: Pretoript.

Pár hónapja kezdtem el feltölteni videókat, ahol a c++ programozási nyelvet mutatom be az alapoktól kezdve. Ha szántok rá kis időt, hogy ránézzetek azt megköszönöm. Esetleg ha tetszik, követhetitek munkásságom, illetve megköszönöm ha megosztjátok másokkal, akiket érdekelhet. Nem csak tanításra szánom, hanem célom, hogy kialakuljon egy közösség, akik beszélgethetnek egymással, segíthetik egymást. Van egy weboldalam is a pretoript.hu .

Itt az egyéb elérhetőségeim is fenn vannak, illetve részletesebben, hogy miről szól az oldal.


Előre is köszi ha írtok visszajelzést vagy megnézitek a videókat! :)



2021. jan. 24. 14:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hatalmas meló 1 jó tutorial videó legyártása, a nézettség viszont minimális lesz. Mi lenne a célod vele?
2021. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha folyamatosan gyártja a tartalmat, előbb utobb lesz nézettsége. Legalább sok egyetemista és középiskolás hallgató amikor tanulja akkor megkönnyíti az életét, főleg ha jól be van mutatva. Az elején természetesen nem feltétlen sorolja előre.


Én akár csinálnék egy weboldalt, ahol lenne fizetős tartalom, mellette lennének ingyenesek is. A fizetős tartalomra elő lehet fizetni. Ezt a weboldalt lehet reklámozni. Mivel saját tartalom a google előre fogja sorolni. :).

2021. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem hasznos.
2021. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Annyit tudnák hozzáfűzni, hogy érdemes lenne kicsit nézőcsalogatóbban megcsinálni, pl. komolyabb témákkal foglalkozni, pár érdekes dolgot, feladatot bemutatni.
2021. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Államvizsgára készülök, a lebegpontos részt jó volt megnézni, így nem kell elolvasnom, mert felídézted bennem :D Szóval számomra máris hasznos volt, köszi.
2021. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Hú, szuper, örülök, hogy máris volt akkor haszna. Persze, jönnek majd később komolyabb témák is, csak szeretném felépíteni az alapoktól, hogy aki kezdő, az is szépen, lépésenként tudjon haladni a tanulásban. Egyelőre a közösség építés a cél, hogy minél többen megismerjék a csatornát, illetve a pretoript.hu weboldalt.

Köszi újra a visszajelzéseket, igyekszem a későbbiekben egyre jobb minőségű videókat gyártani.

2021. jan. 25. 19:04
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi, hogy szerintem nincs baj a videók hosszával, de kicsit többminden lehetne bennük. Vannak külföldi videók, ahol már egyszerűbb játékokat (mondjuk tényleg nagyon egyszerű játékokat) csinálnak egy videó alatt.

Tehát ugyanannyi információt sokkal rövidebb videóval is meg lehetne oldani, így többminden kerülhetne egy videóba. Végülis a videót újból meg lehet nézni, nem maradna le senki az infóról.

2021. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Rendben. :)
2021. jan. 26. 22:58
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kell egy kis bátorság még, én megnéztem az első két videót. Amúgy nem rossz dolog, és hasznosabb, mintha tojást csapnál széjjel a fejeden:D
2021. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ugyan nem a lebegőpontos tételt húztam, de jeles lett a zv így kíváló lett a diploma minősítése. :) azért hasznos volt. :D csináld tovább :)
2021. jan. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!