Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kezdjek el programozni...

Hogyan kezdjek el programozni tanulni a 0-ról?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam egy ilyen tanfolyamon:

[link]


Viszont nagyon húzós az ára. Ti mit tanácsoltok, hogyan kezdjek el tanulni programozni, akár otthon egyedül? ( 0 tudással jelenleg)



2021. júl. 29. 18:53
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

#29

"Fölöslegesen írogatsz"

Eddig én még nem szoltam hozzá, bár ezt nyilván nem tudhattad.

Nem kifejezetten neked címeztem, csak leírtam a saját tapasztalataimat.


"Neked nincs diplomád."

Oké.. :D Sarokba szorítottál. Kész. Lebuktam. Ilyen megcáfolhatatlan érvekkel nem vitatkozhatok. :D


De ha már személyeskedünk: igazából nem tudom eldönteni, hogy az előttem szólóknak van igaza és egy borzasztóan frusztrált, kezelésre szoruló személy vagy akit sajnálnom kellene, vagy csak egy mezei troll, akit nem tudom miért "etetek", mert nem vagyok mazochista. Kicsit úgy érzem, inkább az utóbbi.

2021. aug. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Én nem személyeskedtem. Csak tényeket írtam le.

Tudod, aki végignyomott legalább hat szemesztert, az nem így viszonyul a dolgokhoz, mint ahogy te.

Eleve, erősen kiszaglik a soraid közül az, hogy te még életedben nem fordultál meg felsőoktatási intézményben. Hadd ne ragozzam végig, hogy mi árul el.


Az a duma meg, hogy te már akkor nem junior voltál, amikor a felsőfokú tanulámnyaidat megkezdted (ami persze önmagában kamu) nevetséges.

Te nem, hogy senior, vagy medior nem voltál, de még junior sem. A betanított munkások esetén ugyanis nincs ilyen kategorizásál, csak a szakképzettséggel bírók között.

2021. aug. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
A frusztrációról meg annyit, hogy itt éppen ti vagytok a frusztráltak, akik nem képesek megemészteni, hogy a színvonaluk, a képességeik nevetségesen kevesek ahhoz, hogy ebben a szakmában nyerjenek elhelyezést. Tanulni kellett volna és akkor nem lenne gond. Csak hát, szakma nélkül, érettségi nélkül a kutya nem kiváncsi rátok. Fejlesztőnek meg még viccből sem kellenétek. Ezért is oltogatjátok itt egymást.
2021. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

#32

(Na jó.. lehet mégis mazocishta vagyok? :D)


"te még életedben nem fordultál meg felsőoktatási intézményben"

Deeee... én vagyok ott a portás és a takarító is. :D


"Hadd ne ragozzam végig, hogy mi árul el."

Pedig nagyon érdekelne, hogy legközelebb hihetőbben tudjak hazudni.


"Te nem, hogy senior, vagy medior nem voltál, de még junior sem. A betanított munkások esetén ugyanis nincs ilyen kategorizásál, csak a szakképzettséggel bírók között."

Bocs, de ez az egy amire érdemben tudok reagálni: cége válogatja, de eddig ahol megfordultam (3 cég) skill-ek alapján lehetett előre menetelni és nem papír alapján. Nyilván vezetői szinten azért itt is elvárták a papírt (nem, nem voltam vezető egyik helyen sem), bár az egyik csoporttársam egy kisebb cégnél volt csoportvezető akkor. Szóval igen, még ilyen is létezik, bár ritka. Gondolom 15 év tapasztalattal a háta mögött alkalmasnak találták a feladatra. Őt például pont az motiválta, hogy a pozíciója mellé azért illene megszerezni a papírt is.

(ja és persze mielőtt jönnél, hogy kamúúú, ennyi idősen nem is járhatott felsőoktatásba: levelezőn végeztünk. Gondolom erre jön majd a: "jaaaa, így már mindent értek. az szart sem ér" reakció. :D Amúgy tény és való, hogy alacsonyabb óraszámban oktatták mint a nappalisoknak -nyilván-.)

2021. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
0%

Bizonyíthatsz:


Mi volt a szakdolgozatod témája?

Milyen jegyet kaptál a szakdogádra?

2021. aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te sehogy. Aki konkrét kérdés helyett arra kíváncsi, hogy kezdjen el tanulni, az soha se fog megtanulni programozni.
2021. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
32 hallgass már el, buta, szemellenzős balfék vagy. Lehetne akár milyen papírod, a stílus az intelligencia mutatója. Te olyan hülye lehetsz, mint a segg, hiába harácsoltál össze papírokat.
2021. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!