Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tényleg igaz, hogy már csak a...

Tényleg igaz, hogy már csak a hülyék mennek egyetemre programozást tanulni?

Figyelt kérdés

Amúgy most tényleg, mi értelme van a diplomával vesződni?

Ha van egy rakás tutorial?

A cégek meg bárkit felvesznek, őket csak a profit érdekli.


2021. szept. 8. 13:57
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
77%

Tudok olyan cégekről, akik csak diplomásokat vesznek fel. Gondolom egy szortírozás,hogy ha az megvan, akkor már nem teljesen hülye. Ez nem azt jelenti, hogy akinek nincs az nem lehet jó szakember. De ha pl egy multi nem szűrné hogy minimum diploma kell, akkor 5000 jelentkezőt kellene meghallgatniuk. Amúgy nem nagy dolog letudni az egyetemet + mellette is lehet dolgozni.

Én nagyon sok hasznosat tanultam ott.

2021. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
74%
#9 Hát hogyne. Elvégeztem azt a tárgyat, nagyjából arra elég, hogy az ember összerakjon magának valami kis faék egyszerű bevásárlókosár/filmkatalógus oldalt. Az oktató mentségére szóljon (ha még ő oktatja), hogy igyekszik naprakészen tartani a tematikát, de ez akkor is a bevezetőszint legalja alatt van egy kicsivel. Szóval nem, nem tanítanak értelmes szinten webet az egyetemen.
2021. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
#11 mondasz 1-2 ilyen céget?
2021. szept. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
#13 Itt nem szívesen osztom meg, de írok privátban
2021. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
51%
Ok, írj, bár nem tudom ezen mi nem publikus.
2021. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
56%
Remélem eljön majd az az idő is, amikor rájönnek a cégvezetők, HR-esek, hogy nem a diplomától lesz valaki ember. És nem az lesz a mérce. Azért szerencsére már sok helyen rájöttek erre.
2021. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
0%

"Szóval nem, nem tanítanak értelmes szinten webet az egyetemen."


Na, alakul ez.

2021. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
4%

16.


"Remélem eljön majd az az idő is, amikor rájönnek a cégvezetők, HR-esek, hogy nem a diplomától lesz valaki ember. És nem az lesz a mérce. "


Hát mi lesz a mérce? Hogy myolc osztályos farok pistike azt képzeli magáról, hogy ő az isten, közben meg gyököt vonni sem tud?

2021. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, a harmadik cégnél vagyok. Mindegyik átlagon felüli cég fizetésben illetve a feladatok jellegében.

Egyik sem vett fel diploma nélküli fejlesztőket.


Bizonyára lehet diploma nélkül is melót találni, de sokkal szűkebbek lesznek a lehetőségeid.

2021. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
51%
Melyik cégek ezek #19?
2021. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!