Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen jellegű saját projektre...

Milyen jellegű saját projektre mondanád azt (egy juniornak) hogy korrekt?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 21:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Boschnál nincs amúgy nincs Java úgy tudom.
2021. szept. 23. 23:01
 12/14 A kérdező kommentje:
-1 nincs :D
2021. szept. 23. 23:01
 13/14 anonim ***** válasza:
27%

#8-assal egyetértek. Azért KKV vs Multi ég és föld. Volt, hogy KKV-s interjún én kérdezhettem volna az interjúztatót, mert már a CV-mben több technológia volt, mint az ottani Senior tudott. :D


Amúgy Junior-ként egyszerűbb KKV-nál kezdeni. Egyrészt nincs erőforrásuk a tapasztalt nagy fizetési igényű fejlesztőket megszerezni, de Junior vagy olcsóbb Senior-okat simán. Itt eltölteni 2 év után, már mondhatod, hogy van tapasztalatod.

Ezután persze lehet lőni a Multik felé, dupla annyi fizuért.


Jó... EPAM-ot egy kivételnek tartom. Az egy 5 hónapos gyors develop gyorstalpalóból kikerülő embereket is felszívja. Ofc, alapvető dolgokat tudni kell, de ha Java megy, felvagy véve.


De olyan, hogy Telekom vagy Grupama biztosító azért erősen szűr. Nem egy cég utasított el engem csípőből, de tolni kell. Előbb utóbb valaki felvesz. :)

2021. szept. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha valami nagyon kurrens technologiát akarsz virítani, akkor én is valami micro-service alapú szolgáltatást javasolnék, de REST API helyett én inkább GraphQL-t használnék, ez most jobban megy. Ha be akarod mutatni a kódot, akkor figyelj, hogy rendesen tesztelve legyen, konténerezd, és valamelyik ingyenes cloud szolgáltatónál fellőheted pl. heroku.


Kód természetesen menjen githubra/bit bucket-re, legyen valami kód quality badge az oldalon felül pl. codacy, circle-ci + test coverage.



Látszódjon, hogy beletetted az időd.

2021. szept. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!