Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programokat fejlesztettél?

Milyen programokat fejlesztettél?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a közétett programokból lehet tanulni.

Én a diplomamunkáamt Visual Basic 6.0-ban írtam "Turing-gép és felismerő automaták számítógépes szimulációja" címmel.

Video:

[link]

A program letölthető innen:

[link]

Az állományokat C:\Turing alá kell másolni, csak onnan indítható.



2021. szept. 25. 09:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
6%

Írhatsz itt is kérdező, számítsd arra, hogy mindig is lesznek itt, és mindenhol, támadó jellegűek, de, ne törődj velük, mivel megeshet az, ami velem is megtörtént, az, hogy felkaptam a vizet, és ezért szabály-t szegtem, de jobb, ha csak jelentjük a válaszaikat, mindenféle reagálás nélkül.


Nos hát kérdező, ugyanúgy, estefele leszek fent, elmegyek biciklizni valamerre, kapsz tőlem mindenféle script-et majd, dos-os parancsoktól elkezdve, addig is, üdvözlet.

2021. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 A kérdező kommentje:

Hello Mone!

Írtam neked Discord-on. Nézdd meg és válaszolj, hogy leteszteljük, hogy működik-e.

2021. szept. 26. 13:16
 63/88 A kérdező kommentje:

Hello Mone!

Sajnos a Discord nem indul. Megadjam az email címemet privát üzenetben és ott beszélgethetünk?

2021. szept. 26. 19:26
 64/88 anonim ***** válasza:
0%
Hát, kérdező, igen láttam, megadtad, viszont, a Discord, milyen oknál fogva nem indul? Azt ha gondolod, böngészőből is használhatod, ha a program része nem fut, az biztosan fog.
2021. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 A kérdező kommentje:

Hello Mone!

A böngészőből használom a Discord-ot, "Itt valami történik!" hibaüzenetet küld. Felajánlja a "fiók hitelesítése telefonnal" lehetőséget, de nekem csak vezetékes van.

2021. szept. 26. 19:43
 66/88 anonim ***** válasza:
0%
Ejh, hát erre, nemtudom így a megoldást. Figyelj, akkor legyen email cím. Egyébként, autohotkey-ben, mi lesz az első, amit megalkotsz?
2021. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 A kérdező kommentje:

Hello Mone!

Elküldtem az email címemet privát üzenetben. AutoHotKey-ben elöször is egyszerű példaprogramokat akarok majd írni. Azután a Rosetta Code-ra ( [link] akarok feltenni példákat. Hosszab távon a Fifteen Puzzle Game-t akarom megoldani.

Ring-ben így néz ki:

[link]

2021. szept. 26. 19:52
 68/88 anonim ***** válasza:
0%
Rendben :) Én éppen egy tömörítő programon dolgozok. Amúgy, jó kis puzzle játék. Autohotkey-be, ha jól tudom, van egy amiben, fizikai motor is van.
2021. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 A kérdező kommentje:

Hello Mone!

Mi az a fizikai motor? Javaslom, hogy email-ben folytassuk, mert a sok írigykedő ki lesz akadva.

2021. szept. 26. 20:02
 70/88 anonim ***** válasza:
0%
Áh, először is, kérdező, ez nem titok, ráadásul, autohotkey-ben, az nem is az én munkám, valaki más csinálta, folytassuk itt. Hátha valakinek hasznos az információ.
2021. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!