Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programozási nyelvet...

Milyen programozási nyelvet érdemes megtanulni?

Figyelt kérdés

Melyikkel lehet többet keresni itthon? Tudtok mondani összehasonlítást hogy melyik nyelvvel lehet többet keresni itthon és melyikkel külföldön?

19F



2023. jan. 11. 01:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előző jól írja.


Kiemelten az írásából:

"...töltsd a szabadidődet a megszerzett tudás mélyítésével..."

"(szerintem fontos, hogy egyetemi kereteken kívül is, hobbiként foglalkozz programozással)"


Pontosan - ezért írtam felül, hogy muszájból nehéz lesz, nagyon sok érdeklődés kell hozzá.


Ez nagyon igaz, gyakorlatilag az ember nagyon sok szabad időt is rászán, és enélkül nem igazán fog menni ez a szakma...

...még valami kell hozzá, ez pedig irtózatosan sok türelem és kitartás - ha valaki nem rendelkezik elég türelemmel/kitartással, akkor egyszerűen nem fogja tudni egyes dolgokon átverekedni magát, ebből tapasztalatot szerezni és beépíteni a tudásába, ergo fejlődni.


Ami a "pointereket" illeti, én azon csodálkoztam, hogy elmondták, hogy ez nehéz, és sokan nem is értették... másik órán meg Assemblyben használtak indirekt címzést...

2023. jan. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon jó kommentek érkeztek, nagyon köszönöm!:)


Számítógép szerelő szakmát végeztem és jelenleg érettségizek, de mindig is érdekelt a programozás így 16 évesen írtam tutorialok alapján egy hacket robloxra C#-ban és fejlesztgettem is ami amúgy nagyon tetszett. Nem tökéletes ugyan, de működik a mai napig szóval ez elég nagy sikerélmény nekem hogy folytassam.:)

2023. jan. 13. 03:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!