Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programtervező Informatikus?

Programtervező Informatikus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melyik sulit válasszam,ha Programtervező Informatikus szakra akarok menni?

És mit ajánlotok mert ugye van matematika színt felmérő miből tanuljak rá?


2012. jún. 1. 22:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

ELTE-ről ha van konkrét kérdés, akkor kérdezz nyugodtan.

Én is C szakirányon vagyok, illetve nem sokára ez már múltidő, ha megvan a záróvizsga. :)


A matek nehéz, de ez minden szakirányon (talán a tanárit kivéve) kötelező, nem lehet megúszni. Sok tanulással és ha megérti az ember, akkor meglehet az is.



A C szakirányt le szokták néha kicsit nézni, ne kérdezd miért.... Hülyeség, én mindig ajánlottam a gólyáknak, hogy jöjjenek a C-re. Rengeteg ismerősöm van, aki B-t jelölt és emiatt 1 félévet elúszott, mert nem jött be neki és most jönnek át C-re.


Van pár tárgy, ami B-n van és, hát biztos hasznos, de kicsit nehéz megcsinálni és sokak nem állnak rá időben (prog. módszertan, ada). Ezzel szemben a C-n tényleg inkább gyakorlat több van. (Scriptnyelvek ami Python-t tanít, illetve itt van sok Java.)


Szóval hajrá, ha lesz kérdés, írj rám és válaszolok.

2012. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hát, én még mindig a matektól félek a leginkább. Az egyik legjobb vagyok belőle azt osztályból, de ez a szakközépiskolai szint azért más... Nem tudom ez mennyire elég az ELTE induláshoz.
2012. jún. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

Meg kell próbálni és kiderül. :)

Én sosem szerettem a matekot és gyakran csak 4-es voltam belőle. De mégis jobban bírom most ELTE-n mint azok, akik abból emelt érettségiztek és végig 5ösök voltak. :)

2012. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Valami még azonban foglalkoztat az ELTE-vel kapcsolatban. Egyre több helyen hallom azt hogy semmilyen típusú számológépet nem lehet használni. Ez mennyire igaz, vagy esetleg ez is szakirány vagy tanár függő? Mert azt hogy integrálós vagy meg ilyen hiperszuper gépet nem, de egy teljesen egyszerű amit középiskolában is engedett olyat se?!
2012. jún. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálunk ME-n lehet használni, csak matek tantárgyakon nem. Ott még olyat se lehet, ami csak összeadni tud. Mondjuk a feladatok többsége maximum 1 számjegyű törtek, tehát nem kell 23234.1223 számokra gondolni, hanem ilyen 8/7 meg ilyen számok az általánosak.
2012. jún. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet még a legegyszerűbbet sem.

Mateknál ugye tilos, másnál meg nem kell.

2012. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!