Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az érettségin miért mindig a...

Az érettségin miért mindig a Pascal-t nyomják?

Figyelt kérdés

JAVA EE fejleszto vagyok egy cégnél, 8 éves tapasztalattal. Nincs diplomám róla, amit tudok, azt önszorgalomból tanultam meg. Most gondolkozom, hogy kellene egy papír, mert külföldre szeretnék menni és néha szükséges a "degree". Legalábbis a hirdetésekben ez van.


Minden informatika szakhoz ugye kell az info érettségi, ami nem nehéz, csak azt nem értem, hogy miért nem frissítik a lehetoségek tárházát? Minek kell ennyire a Pascalt nyomni?


Köszönöm


2013. dec. 10. 11:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

ismerősöm egy két éve c# ban érettségizett


egyetemre felvételihez nem vagyok biztos benne kell infó érettségi persze kézenfekvő de természettudományos tárgy mármint fizika vagy akár földrajz szintén elfogadott volt még nemrég

2013. dec. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 iostream ***** válasza:
100%

"Minden informatika szakhoz ugye kell az info érettségi"


Ez hülyeség. Nekem sincs informatika érettségim, mégis van infós diplomám. Mindenhol elfogadják a matek fizikát.

2013. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy bárkinek is gondot jelentene megtanulni a Pascal-t 8 éves fejlesztői tapasztalattal.
2013. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 SimkoL ***** válasza:
#13: Ott a pont :)
2013. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Bírom az ilyeneket. Kiindulunk egy hamis állításból, nem nézünk utána, hogy igaz-e, csak elhisszük, majd elkezdjük szidni a csillagos eget is, csak a tények ne zavarjanak.


Ha a kérdező érettségizni akar, nyugodtan jelentkezhet érettségire és leérettségizhet Javában.

2013. dec. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#13: Jól mondod, én is tanultam Pascalt... talán egy hétig, pedig nincs nyolc éves tapasztalatom.

Ezzel azonban az a baj, hogy a programozó lusta.

2013. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!